Wpis z mikrobloga

Jestem w stanie wam wszystko wybaczyć, ale to, że Wykop nie jest już korwinowski to jest hańba. Miliony memów, bitew z lewactwem, manipulacji w znaleziskach i mniej lub bardziej udanego wybielania głupot które Janusz powiedział i co? i wszystko krew w piach bo obiecali wam 500 srebrnikow i prezydenta który nie czyta z kartki. Wy nie macie rozumu i godności człowieka tak sobie myślę. Jak mogliście tak porzucić tego śmiesznego starca w muszce? #jkm #korwin #polityka #oswiadczenie
  • 35
  • Odpowiedz
  • 87
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: olali korwina bo tak serio to każdy miał w dupie wolny rynek i gospodarkę, chodziło tylko o to, żeby przeciwników dupa piekła i żeby PO przegrało. A że przy okazji wpadnie tona nowych podatków, Polska zmieni się w socjalistyczną wspieralnie dla patoli, gospodarka padnie od 500+? Trudno, ważne że seby wyklęte i PiS obronił nas przed muzlimami a kraśko i lis zostali zastąpieni przez ideały pokroju perejry i karnowski
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: rynek się już chyba nasycił korwinem. Na facebooku od kilku miesięcy nie jest już w stanie przebić 800k polubień. A może to temu, że aktualnie nie ma żadnej kampanii wyborczej, w TV ostatnio było tylko euro2016, a teraz sdm i trochę zamachów. No i do tego mamy wakacje.
  • Odpowiedz
@wkrk: Zauważ, że większość PiSowskich #!$%@? to konta założone tuż przed wyborami ze stażem pół roku - rok. Kuce to były zupełnie inne konta.
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ:

Najsmutniejsze jest to, że na Wykopie jest pełno mlodych ludzi. Kolejne pokolenie zostało wciągnięte do walki PiS vs PO. Nie widzę nadzieji na zmianę w ciągu 10 lat. Bedziemy wymieniać euro-socjalistów na kato-socjalistów do usranej śmierci.
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: tez mnie to #!$%@?. Wypok pl i tutejsze gimbusy byly zawsze za Ozjaszem a #!$%@? ogladalem przemiane z korwinowcow na jakis #!$%@? pisowcow w dupe #!$%@?.

Pamietam AMA z tym smiesznym dudą, wykopki go jechaly ze populista, klamca itp a teraz? wielcy #!$%@? fani pachola kaczynskiego dudaly. podniecaja sie ze ladnie wyglada, robi smieszone hehe minki i nie czyta z kartki, a to ze ten #!$%@? pis #!$%@? ten
  • Odpowiedz
A może to temu, że aktualnie nie ma żadnej kampanii wyborczej,

@FantaZy: I tutaj trafiłeś wg mnie w samo sedno sprawy. Obstawiam, że przed kolejnymi wyborami (podczas kampanii) wykop będzie cały zawalony Korwinem.

@Xivid_Drugi: @Henrar: też tak obstawiam

Prawdziwi korwiniści dalej tu są :P

@Asterling: i obudza się przed kolejnymi wyborami, co już się zdarzało.
  • Odpowiedz