Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace

Taki mam dziwny zwyczaj, że jeśli odświeżę mojego blaszaka to "nadrabiam zaległości" z ostatnich lat i ogrywam jeszcze raz tytuły, które najbardziej mi podeszły na max detalach. Tym oto sposobem robię listę giereczek, wartych utopienia długich godzin ;)

Odhaczony Far Cry 3, Wiesiek 3 podstawka + serce z kamienia (w międzyczasie odrywam się od monitora siadam przed TV i przejeżdżam, któryś wyścig z Grid 2)

Ściąga się nowy Doom, Cień Mordoru i nadal czeka jeszcze W3: Krew i wino, w planach jest jeszcze MGS:PP
Nie jara mnie totalnie GTA chociaż zainstaluję z ciekawości i żeby zrobić rozwałkę :P oraz Fallout "nowy" z przyczyn wiadomych.

Co jeszcze wam przypadło do gustu i co możecie polecić Mireczki i Mirabelki ?
  • 12
@zirael88:
Gdybym potrzebował rad życiowych to bym na pewno nie pisał o tym na portalu ze śmiesznymi obrazkami ;)
Mój różowy pracuje jako sędzia i studiuje, w okresie letnim jest w sezonie na plaży, a po nim rusza do nauki, więc mam dość dużo czasu, nawet jeśli kilka razy w miesiącu wyskoczę z ziomeczkami gdzieś w teren, wyjdę z różowym z domu albo przeczytam książkę.. Więc idź radzić swoim znajomym, a
@Navari:
Daj kolejność jaką Twoim zdaniem najlepiej zagrać żeby wynieść max z fabuły :)

Doom w 13 godzin łyknięty.. Króciutkie ta fabuła.
Następny w kolejności: W3: Krew i wino