Wpis z mikrobloga

@instinCtoriginal: @smashgoor: jeśli przełączniki i budowa w nowych razerach jest na tym samym poziomie co w wersji 2014 - nie mogę polecić, po pierwsze słychać/czuć różnicę pomiędzy niektórymi przełącznikami, a po drugie cherry mx są standardowe, w razie czego bez problemu kupisz i wymienisz wszystkie klawisze, lub pojedyncze przełączniki, czego nie można powiedzieć o przełącznikac/klawiszach razera.
@smashgoor: mam 2014 przerobione 2 lata po kilkanaście godzin, teraz służy mi w pracy i awaryjności nie stwierdziłem poza ww. uwagami (a klawiatura była kilkukrotnie zalana), przesiadłem się w domu na K95 Red (da się na tym bez problemu kodzić) i gdyby nie soft poleciłbym Corsair'a w ciemno.
@smashgoor: nie wiem jak tańsze wersje z innymi przełącznikami, ale parę dni temu kupiłem k70 rapidfire rgb i jest całkiem spoko. Moja pierwsza mechaniczna i niezbyt miałem z nimi styczność wcześniej. Od klawa, która ma pożyć dłużej niż rok bo ostatnie szybko padały :(
@Wapniak: Też się zastanawiam czy nie dołożyć trochę do tej wersji RGB LUX, tylko z 2 strony podczas pisania może mnie to denerwować i pewnie może się znudzić bo to tylko taka fajna opcja na początku z tymi kolorami. Muszę się jeszcze zastanowić.