Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Sama mam wykształcenie medyczne i gdyby wybuchła wojna dostalabym wezwanie na front.


@Majka94: Jak nie jesteś zatrudniona w szpitalu wojskowym czy czymś podobnym to marne szanse (no chyba, że jesteś wybitnie wyspecjalizowana). Przydział byś najpewniej dostała, ale raczej na uzupełnienie jakichś braków na tyłach, nie na sanitariuszkę plutonu czy innego chirurga polowego (po prawdzie, to też nie te czasy).

W żadnym wypadku, przy zagrożeniu wojna wzielabym ślub(najpierw wzywają na front panny
Oczywiście, że po stronie Asada.


@lavinka: "Oczywiście"!
Tylko, ups, pewnie nie doczytałaś, że my (USA i przydupasy, w tym Polska) akurat jesteśmy po drugiej stronie. W kumpli Asada to bawią się Ruscy, których stanowczo potępiamy i wyrażamy głębokie oburzenie.
Właśnie zachęciłaś ludzi do strzelania do Polaków i naszych sojuszników.

Wy w tej waszej głupocie już osiągnęliście taki poziom, że sami nie wiecie, kto z kim i dlaczego. Za to pierwsi jesteście
@lavinka Jak mozna miec do kogos pretensje tylko dlatego, ze nie chce zginąć na wojnie, #!$%@? xD

Tylko dzięki tym walczącym mężczyznom masz w szkole język polski, a nie obcy.

Tylko widzisz, dużo z tych mężczyzn sie naprawdę dosłownie POCZUWALO do tego, nie masz prawa nikogo zmuszać.

Poza tym - do tego przyczyniły się też osoby, które nie byly bezpośrednio na froncie, ale w inny sposób pomagały. Rozumiem, że Ty byś wszystko
@Ovy z tego co wiem, to u nich nie ma takiego poczucia przynależności narodowej i państwowej jak w Europie. Oni raczej postrzegają świat w kontekście rodu, rodziny, plemienia. To jest nasze europejskie zaslepienie, że wszyscy muszą myśleć tak, jak my. I skąd dane o tym, że często zostawiają rodziny? Czyżby Instytut Statystyczny im. Dziura w Dupie?
@rudy2007: Co ma prawo wyborcze każdego obywatela do bycia feministką? Jestem przeciwniczką parytetów, aborcji, równego traktowania dziewczyn w szkole (potrzebują innego programu nauczania), a prawa wyborcze odebrałabym 99% społeczeństwa, niezależnie od płci. ;P
@bolo1: My nie jesteśmy po żadnej stronie, Asada chcą obalić Amerykanie, bo łups, działania terrorystów są im na rękę (nie bez przyczyny prezio jest "byłym" muzułmaninem). Upadek Syrii Asada to jak upadek Husseina w Iraku - otwiera muzułmanom drogę do Europy, bo połączą się z Turcją. A drugiego Sobieskiego jakby brak. Czy naprawdę gołym okiem nie widać, że Amerykanie po cichu wspierają terroryzm, żeby osłabić swojego największego przeciwnika gospodarczego - Europę?
Co ma prawo wyborcze każdego obywatela do bycia feministką?


@lavinka: dzisiaj nic, kiedyś sporo. Skoro piszesz, że:

Ja ich nie wysyłam, sami powinni się poczuwać. Jak miliony Polaków przez setki lat.

aby trochę niżej dzielnie walczyć z własnymi urojeniami:

Poczuwało się? 99% była siłą wcielona do armii na zasadzie przymusowej mobilizacji, albo pod presją społeczną.

Wypisujesz kłamstwa z filmów z żółtymi napisami i ruskiej propagandy typu:

nie bez przyczyny prezio jest
@rudy2007: Nie powiedziałam, że wszyscy Polacy się poczuwali, ale na pewno ktoś te powstania wywoływał i w nich walczył. U nas było dość mocne poczucie narodowości, tego muzułmanie nie mają, bo de facto ich kraje od lat są pod arabską okupacją. Syryjczyk czy Irańczyk nie kochają swojego kraju, bo to są sztuczne polityczne twory. Dodaj bardzo niskie populacyjne IQ, a zatem niskie możliwości tworzenia zaawansowanych społeczności i masz inwazcję ichnich Sebixów
Ja ich nie wysyłam, sami powinni się poczuwać. Jak miliony Polaków przez setki lat. To właśnie dlatego były rozbiory Polski i omal nie straciliśmy swojego kraju na zawsze, bo ktoś wolał wyjechać zamiast walczyć. Swoją niepodległość zawdzięczamy spełnionym obietnicom zaborców, których wspieraliśmy podczas I wojny światowej. Tylko dzięki tym walczącym mężczyznom masz w szkole język polski, a nie obcy.


@lavinka: Nie wiem o kim mówisz? Kto niby wyjechał przed rozbiorami? Myślisz,
urodził się jako muzułmanin


@lavinka: miał półksiężyc wypalony na czole? Jego ojciec miał w dowodzie "muzułmanin" chociaż miał religię w dupie, to i Barackowi wpisali. Chodził jako dziecko do szkół katolickich, gdzie się modlili na lekcjach, ale ty wiesz lepiej. :D

Z pochodzenia etnicznie jest właśnie muzułmaninem?

Proponuję zajrzeć w słownik i zobaczyć co oznacza słowo 'etnicznie'.

Państwa muzułmańskie pod arabską okupacją? Jak Arabowie to mniejszość wśród muzułmanów a największe państwa
@lavinka: nie każdy chce być jak powstańcy warszawscy i iść na pewną śmierć. Czy ja bym poszedł na wojnę za kraj wiedząc, że umrę? Może wyjdzie mało honorowo, ale NIE. Nie poszedłbym. Swoje życie stawiam jednak w hierarchi wyżej niż ojczyznę i nie dziwię się, jak chrześcijanie z tamtąd uciekają. Łatwo powiedzieć, że powinni walczyć. W ich przypadku walczyć=umrzeć, w najlepszym wypadku szybko i bezboleśnie. W najgorszym wypadku mogą umrzeć od