Wpis z mikrobloga

Siema #acleague jest taka sprawa, abyśmy dalej mieli customowe tory w naszej lidze potrzebna jest nam licencja na pewien program 3D cos tam...
Do tej pory chlopaki działali na wersji trial ale ona sie skończyła i teraz dupa, nie idzie dodac do torow banerow sponsorow, nie idzie dodac oznaczen ligowych.
Koszt licencji to 30 euro
Co robimy?
Zrzuta na licencje?
Hajs na licencie z kasy na nagrody? W puli jest obecnie około 230zł.
Czy rezygnujemy z modyfikacji?
Przypomnę, że obiecalem autogen ze na torach beda ich reklamy...
Tylko, że wtedy nie wiedzialem, że bedzie problem.

#assettocorsa
  • 20
@lawicko: też czasami po modyfikacji odczułem nie tylko spadek fps'ów co czasami spadek płynności. Czerwona linia na wykresie lekko poszarpywała.

@RealAKP: Może to być spowodowane kompresją? Da się to jeszcze bardziej odessać z rozmiarem?
@podli: @lawicko Zastosowaliśmy tę samą kompresję tekstur co oryginalne. Nie wiem czym to może być spowodowane, u mnie nie było żadnej różnicy. Za to po patchu ogólnie tak o połowę mi spadły fpsy, na wszystkich torach.
@RealAKP: @samFTW: w moim przypadku problem nie jest taki prosty do rozwiązania, bo nie używam 3ds maxa i nie ma opcji że się na niego przesiądę.


Spróbuję sobie poradzić bez licencji, jest kilka rozwiązań.
Jeżeli chodzi o spadki płynności, to dodatkowe modele które dodawałem miały razem tyle wierzchołków co 20m toru, więc to chyba nie ich wina...
@TheSznikers: @podli: @koolexe: