Wpis z mikrobloga

Mówisz, że trzeba zbanować większość użytkowników?


@DywanTv: W pierwszej kolejnosci dalbym perma temu, ktory pierwszy rzucil pomyslem, by na nocnej nie tagowac, a w drugiej tygodniowe tym, ktorzy pod otagowanymi wpisami usiluja byc smieszni poprzez jakies #!$%@?, ze na nocnej sie nie taguje.

Nocna-srocna, u mnie jest jeszcze poniedzialek, 19:37, za oknami jasno.
@Niezlomny Pisałem już kiedyś o tym.

Cała ta noca zmiana to naciągane gówno. Jest wyjątkowa dla ludzi, którzy mówią, że jest wyjątkowa. Piszą na niej ludzie, którzy na niej piszą. A całą jej legendę napędzają sami jej przedstawiciele i to głownie wśród siebie samych. Nie ma tam wyjątkowych ludzi ani wpisów.
Nocna zmiana to jak wymyślanie ksywki samemu sobie i proszenie, żeby ludzie Cię tak nazywali.
@DywanTv: Niemniej w roku szkolnym wyglada nieco lepiej, bo po nocach moga siedziec tylko starsi. Stad zreszta roznica w poziomie nocnej w srodku tygodnia a w weekend. Najgorsze jest to, ze wielu starszych, na co dzien normalnych, probuje sie dostosowywac poziomem do mentalnej gimbazy, bo nocna, to szkoda czasu na sensowne wpisy, lepiej wrzucic zdjecie cheeseburgera z frytkami. Boze, jakie to smieszne bedzie, jaki fejm na mnie spadnie!