Wpis z mikrobloga

Równo 2 lata temu nasz trener pisał tak:

Mam za soba okolo 4,5 miesiace gry , rozegralem okolo 80k rak , szybko przegralem startowy kapital i mialem juz wplacac kase na starsy , ale dostalem z promocji 2$ na 888 i pomimo mocnego skrocenia do 30centow udalo mi sie z tej kasy zrobic br na nl10 (450$) wiec mam o tyle dobrze ze nigdy nie wplacalem kasy.Pozniej przyszedl dowsnwing i w tej chwili mam okolo (280-300$) gram teraz nl6/nl10.


Podsyłamy wykres "vicktora" z tego miesiąca. Dla ciekawskich, dajemy również link do bloga bohatera tego załącznika KLIK

#poker #motywacja
Pobierz PokerStrategyPL - Równo 2 lata temu nasz trener pisał tak:

 Mam za soba okolo 4,5 m...
źródło: comment_nqylMsFFhbjvamuXgkYwFQk5RZlVNCbb.jpg
  • 14
Trochę mało rąk jak na próbkę reprezentatywną, mam nadzieję, że gość zdaje sobie sprawę, że tu nawet nie ma wyraźnego trendu na wykresie. Ale wyniki bardzo ładne, niech tam mu się wiedzie :) W ogóle to fajnie się gra jak zielona się pokrywa z pomarańczową, ani się nie wkurzasz, że oszukujo, ani że luckboxujesz ;)
@Watherek: Przecież odniosłem się tylko do tego wykresu, bloga wrzuciłem do zakładek, kiedyśtam poczytam...
I grzeczniej kolego trochę, bo nie wiem kogo z nas tu bardziej dupa piecze.
@Jarx: Może ja się nie znam, ale 45k rąk na hs to nie jest próbka ? Do tego dodaj sobie poprzednie miesiące i masz "wyraźny trend na wykresie". Może i mnie zapiekło, bo jak czytam coś pokroju > > Trochę mało rąk jak na próbkę reprezentatywną, mam nadzieję, że gość zdaje sobie sprawę, że tu nawet nie ma wyraźnego trendu na wykresie Obstawiam że nie zdaje sobie sprawy i dlatego tak
@w1Lku: "Porażki"? Nie wiemy, czy można to tak określić :) Bardzo niewielu osobom, pewnie mniej niż 1%, udaje się zrobić pokerową karierę nie inwestując swoich środków, a zaczynając od darmowej gotówki, którą my np. oferujemy. Kiedyś było to 50 $, dziś różnie: 10/20/30 $. Trzeba mieć na początku trochę szczęścia, by tego nie przegrać, zwłaszcza, ze wiedza pokerowa nie jest zbyt wielka. Taka gotówka to również forma "zajawki" - coś w
@PokerStrategyPL: Wow, fajny wykres, zawsze byłem pełen podziwu dla ludzi którzy wyszli od zera do bohatera :) trzeba być bardzo zdeterminowanym, zmotywowanym i mieć silną wolę. To niby tylko miesiąc, ale może nam się rodzi nowa gwiazda pokera w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)