Wpis z mikrobloga

Cześć Mircy, w EU gram od bardzo dawna, ale jakoś tak się potoczyło, że nie ruszałem modów. Wystarczało mi to co robił paradox. Teraz jednak przyszedł na nie czas, tylko że kompletnie nie orientuje się w tym temacie.
O ile to możliwe, to chciałbym zaczynać rozgrywkę wcześniej. Może V wiek, może VIII, a może XI. Oczywiście z jakimś historycznym przebiegiem granic. W tej chwili nic innego nie przychodzi mi do głowy, bo i nie wiem czego mógłbym się spodziewać, więc jeśli znacie jakieś ciekawe mody to dawajcie śmiało.
#eu4
  • 9
@Turambetto: Jak chcesz coś ze wcześniejszymi datami to Extended Timeline, ale nie oczekuj "klimatu" tych lat. Ot mechanika zostaje ta sama, parę eventów dochodzi, ale możesz startować w latach 2-2016 z w miarę realnymi granicami, religiami i kulturami.
@Turambetto: Tak, nie pamiętam ile jest lvl ale jakoś bardzo dużo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Żeby zapobiec kolonizacji Ameryki przez Piastów twórcy dodali też wczesne idee - które trzeba dokończyć, żeby odblokować te normalne.
@Reck: Dzięki, mniej więcej o coś takiego mi chodziło, ale jeśli znasz jeszcze inne mody, które jakoś ulepszają rozgrywkę to przyjmę wszystko. ^^
@polok20: Gram naprzemiennie w ck2 i w eu, zwyczajnie teraz mam ochotę na eu. :)
@Turambetto: Jeśli chcesz coś w XIwieku i wcześniej to jedynie extended timeline ale moim zdaniem nie jest zbyt dobry. Ot po prostu zmiana lat i tyle. Jeśli szukasz bardziej rozbudowanych to najwcześniejszy będzie VEF zaczynający się w 1309 roku, żadnego wcześniej nie ma.