Wpis z mikrobloga

@koorekk: własnie to robię, chcę kupić sobie gtx 1060 albo 1070, myślałem ze mój radeon jest zdziadziały ale po włożeniu karty od znajomego dalej problem występuje.

@QoTheGreat: w cs zadziej ale również były, tak samo w gta v
@Towarzysz_Strogonow: nic nie było podkręcane oprócz fabrycznie karty. mam radeona r9 280x i to samo jest na gtx 960 i 1060. procek i5 4690k ale nic nie kręcone.
@kkeE:
Po prostu dziwne mi się wydaje, że w każdym tytule masz artefakty, które na dobrą sprawę (na tym obrazku przynajmniej z wieśka) wyglądają jak softwareowe problemy..

W idlu ten screen wygląda normalnie.. weź przegrzej zestaw i podrzuć jeszcze temperaturę z GPU.
@kkeE:
Lol :P Ej a dysk Ci nie pada ?
Ta strona to czysty html i styl.. to nie jest coś co usrałoby kartę graficzna :P
Masz 4690k - wyjmij kartę z PCIe włacz zintegrowaną i stestuj czy tez będziesz miał takie problemy.

Dmuchnij trochę w złącze PCIe
Sprawdź kabel i jego mocowanie w monitorze i karcie garficznej.
@kkeE: Jeśli masz złącze MOLEX na płycie głównej, to podepnij tam zasilanie z zasilacza, wyczyść styki, dobrze zapnij kartę w slocie i porządnie skręć.
@kkeE: problemy z przeglądarkami najczęściej są spowodowane adware. Nie zaszkodzi profilaktycznie przeskanować adwcleaner i malwarebytes.
Stresowanie procka w Twoim przypadku nie powinno nic nowego wnieść. Program do stresowania jaki lubię używać to OCCT 4.4.2. Jeżeli nie wywali żadnego błędu przez co najmniej 30 minut to jest wszystko ok. Ale skup się na wieśku.