Wpis z mikrobloga

@Tasde: też mi się wydaje, że trochę racji ma. Mało to #!$%@? typów jest w Polsce? Mało przemocy rodzinnej i w związkach? Jedna współlokatorka musiała się kiedyś wyprowadzić z mieszkania by jej nigdy już jej były chłopak nie znalazł. Inne były nie raz nagabywane przez pijanych i ale też trzeźwych, nieraz agresywnie. Ilu ludzi przymyka na takie coś oko, ilu z tych agresorów teraz oburzonych jest tamtym wydarzeniem bo nie pamięta
  • Odpowiedz
@Gerard_z_Libii: ŚDM to impreza religijna dodatkowo międzynarodowa, zamach tam byłby wielkim sukcesem dla wojującego islamu. Każdy zdrowo myślący człowiek wie czym jest islam i co on niesie ze sobą, ale oczekiwanie na zamachy, żeby udowodnić swoje racje jakiemuś lewactwu to już choroba psychiczna.
  • Odpowiedz
@Opipramoli_dihydrochloridum: jak dla mnie ten post to mocne odwracanie kota ogonem, przypominanie że u nas też nie jest kolorowo. No nie jest, ale kurna wszystkie te akty należy potępiać i jednak coś robić w kierunku naprawienia sytuacji. A nie przypierdzielać się do tych którzy nie kryją swojego oburzenia, bo nasza rodaczka za granicą została #!$%@? maczetą - tego gnoja nie powinno w ogóle być na terenie Niemiec i to jest sedno
  • Odpowiedz
@Opipramoli_dihydrochloridum: może i feministka, może i rak czy nie rak, ale coś w tym jest. Nie bronię tych nieasymilujących się agresywnych islamistów, ale jestem pewien, że prawicowa część internetu nie huczała by tak głośno, gdyby takiego czegoś dopuścił się Polak wobec Polki.
  • Odpowiedz
@marfi nie przejmują się, ostatnio były dwa przypadki gdzie mąż prawie zabił żonę siekierą i jakoś wykopki masowo się nie oburzaly, za to pojawił się standard 'łobuz kocha najmocniej hehe'. Typowa postawa plemienna,jak nasi biją to cicho, jak z innego plemienia krzyk.
  • Odpowiedz
@Tasde: Masz dużo racji, ale ja jakoś nie spodziewałbym się zamachu na ŚDM. Zauważ że do tej pory obiektami zamachów stawały się miejsca kojarzone raczej z liberalną kulturą zachodu, nie koniecznie z jej chrześcijańskim obliczem - centra handlowe, stadiony, sale koncertowe, festiwale, przecież w Nicei była obchodzona rocznica rewolucji! Na dobrą sprawę jeśli chciałoby się uderzyć w katolików nie trzeba czekać na ŚDM, przecież zgromadzenia ludzi wiernych odbywają się niemal codziennie.
  • Odpowiedz