Wpis z mikrobloga

Jak ludzie mogą zabijać ćmy, nie rozumiem tego. Śliczne to, przyjemne, przydatne, nie krzywdzi nikogo. Do rączki można złapac i wypuścić przez okno.

Pamiętam chłopaka, który się do mnie usilnie przystawiał. Był u mnie ze znajomymi. Pokazywałam im karaczana wielkiego, którego miałam wtedy w domu (taki niegroźny, przyjazny, duży, udomowiony "karaluch"). Każdy wziął na rączkę, popodziwiał. Z lotu dałam też jemu, a ten z piskiem rzucił nim o ziemię. Parę dni później chwalił mi się, że zabił właśnie wielką ćmę kapciem. Zabił biedną ćmę. Jeszcze ze strachu rzucał w nią kapciem, aż trafił, bo strach było podejść. Nie dośc, ze ciota, to jeszcze ciota ( ͡° ʖ̯ ͡°).

#smiesznypiesek #owady #zwierzaczki #logikaniebieskichpaskow
  • 16
  • Odpowiedz
Śliczne to, przyjemne, przydatne, nie krzywdzi nikogo.


CHYBA SOBIE ŻARTUJESZ XD

Do rączki można złapac i wypuścić przez okno.


@Rosenrotta: MOŻNA TEŻ JEBNĄĆ GAZETĄ, ZŁAPAĆ DO RĄCZKI I WYRZUCIĆ PRZEZ OKNO
  • Odpowiedz
@Rosenrotta: jako dziecko lapalem pajaki w rece takie dosyc duze (te zyjace w polsce dziko) czesto bawilem sie mrowkami np lapalem do sloika co bylo okrutne ale nie wiedzialem o tym bylem maly, a pewnego dnia obudzilem sie noca a nad moja glowa na scianie taki wielki zielony konik polny () walczylem 30 min zanim zapakowalem go do torebki z czipsow i wystawilem na parapet,bylem zlany potem.
  • Odpowiedz