Wpis z mikrobloga

Mireczki, nie będę się rozwodzić, bo późno, poza tym wszystko już chyba zostało napisane.
Było bardzo fajnie, organizacja była świetna, masa ciekawych konkursów, karaoke <3, gadżety, prezenty, jedzenie <3, fajny lokal, dobre drinki, duża sala, ogródek, ładna pogoda, pokestopy w pobliżu xD i dobre zapiexy na Mariackiej, no a przede wszystkim fajni ludzie (chociaż minusem jak dla mnie była nieobecność sporej części Poznania, Warszawy i kilku osób z innych miast, których jednak spodziewałam się spotkać).
Dzięki wielkie organizatorom:
@Saute - a dziękuję, czuję się całkiem dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wielka_glowwa - dobry z Ciebie człowiek, ogromnie dziękuję raz jeszcze
@Jormungand - cieszę się, że mogliśmy się spotkać i nawet porozmawiać, choć nadal za krótko
@malyskrzat - za krótko z Tobą rozmawiałam, intrygująca dziewczyno
@gorush - za wspólne przejmowanie gymów
sponsorom:
@ryzy - łaaaa super jedzenie, roladki z łososia, pyszne wędliny i kiełby, ogórki, żurek, genialna sprawa, takiego czegoś to jeszcze tu nie było
@ColumbusEnergy i @wafelkigoralki - dzięki za prezenciki :-)
i pozdrowienia też dla innych:
@Sztabowy - ech, szkoda szczempić ryja...
@Piter232, @polik95 oraz cała ekipa bed&breakfast i jednocześnie #zlotfanowidola:
@gibpotatoe @miss_alice03 @Stopa_Stefana @Saute @idol89 @wielka_glowwa @MasterSoundBlaster, a także @scharlottka @mpower @diagnoza (zawsze fajnie spotkać poznaniaków)
@top_czpisy - gdybym ja wiedziała, że Cię znam, to rozmowa wyglądałaby inaczej, trza było mówić, że się znamy, a nie, że zauważyłam to dopiero po czasie...
@paulakucia - nadal nie mam pojęcia kogo mi przypominasz
@Mustafek @Theia @malyskrzat - byliście zajebiście przebrani, propsy
a także wszystkich innych, z którymi udało mi się choć chwilę porozmawiać
@cheft i @izka715 @TheMan i @RozowaSkarpetka @kwiatencja @uyuala @MokrySuchar @MarianKolasa @R039 @mkcvcostam @gasu_kurobikari @Wozyack @Szab i wiele innych osób, których albo nie pamiętam nicka, albo po prostu przypomną mi się jutro :-)
Dzięki! WARTO BYŁO

#slaskiewykopparty
  • 21
@gorzka dobra dobra, taka niby fajna, sprytna, rezolutna, tu podziekuje, tam pozdrowi... A swoich śmieci z kangurolota to nie było komu zebrać!? ( ),