Wpis z mikrobloga

@PortalZeSmiesznymiObrazkami: Co ty odwalasz? Ostrzegasz ludzi, ALE jak podajesz w sc nie oszukuje? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tak jak napisałem na priv, sprzedaję grę i mam gdzieś czy ktoś akceptuje regulamin battle net i diablo 3 Z KTÓRYM WSZYSCY UŻYTKOWNICY MUSZĄ SIĘ ZAPOZNAĆ I ZAAKCEPTOWAĆ.
@korbuzz: wiesz czym jest znak zapytania? Postawiłem go przed liczbą co oznacza, że jest to propozycja
@gibgibmoney: jakbyś nie robił takiej imby i zostawił moje ostrzeżenie co do niemożności zmiany takich danych jak imię i nazwisko i konsekwencji tego to bym olał temat. A, że usuwasz posty, które ani cię nie obrażał, a wręcz przeciwnie były bardzo informacyjne dla potencjalnych kupujących i na temat to mnie po prostu #!$%@?łeś.

Jak ktoś jest świadom,że nie zmieni tych danych i co z tym się wiąże i nadal chce kupić
PortalZeSmiesznymiObrazkami - @gibgibmoney: jakbyś nie robił takiej imby i zostawił m...

źródło: comment_yy8qVBRwPufHX1enhqDb1eCOVwRhGBUm.jpg

Pobierz
@PortalZeSmiesznymiObrazkami: Rozumiesz, że zniechęcałeś potencjalnego kupca? Powtórzę jeszcze raz, czy masz ludzi za debili nie umiejących czytać? Skoro chcą grać muszą zaakceptować regulaminy battle net i diablo 3, A JA NIE MAM OBOWIĄZKU ICH O TYM INFORMOWAĆ BO ICH OBOWIĄZKIEM JEST PRZECZYTANIE TEGO.
@gibgibmoney: czym zniechęcałem, jak potencjalny kupiec był świadom tego jakie są konsekwencje kupna takie konta, to ja nic nowego mu nie napisałem, bo już to przecież wiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°)

to była informacja dla mniej świadomych kupców i faktycznie tacy mogliby zrezygnować z zakupu, ale to chyba dobrze jest ich o tym poinformować nie uważasz?
@gibgibmoney:

Próbowałeś wpłynąć na decyzję kupca na moją niekorzyść= antyreklama, mogę usuwać posty pod komentarzem z czego skorzystałem. Czy zrobiłem coś wbrew prawu szeryfie?


Dobra nie tłumacz się, jesteś wyłudzaczem, zerującym na ludzkiej naiwnosci i niewiedzy. Jeśli PRAWDZIWA informacja robi ci antyreklamę, to znaczy, że chcesz ukryć prawdę aby się na tym wzbogacić.

Jesteś potencjalnym złodziejem i prawdziwym oszustem, więc mam nadzieję, że nikt nic od ciebie nie kupi.