Wpis z mikrobloga

@KorelacjaProkrastynacji: a skąd ty możesz wiedzieć że ona tylko czyta książki tego pokroju? napisała jeden post a ty dorabiasz ideologie, i jeszcze wyzywasz ogólnie różowe że są biedne intelektualnie, ty pewnie w życiu czytałeś same ambitne książki, nie? od dzieciaka Gogol, Dostojewski, Melville i te sprawy ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie bądź takim burakiem, troche luzu
@Shander: a gdzie ja zaznaczyłem że ona czyta tylko takie książki? Zaznaczam jedynie, że różowe paski są ubogie intelektualnie czytając romansidła, które są praktycznie robione na jedno kopyto. Potem czytasz w gorących o tym, co się #!$%@?ło z logiką różowych pasków, bo okazuje się że wyobrażenia z książek na temat związków to jedno, ale rzeczywistość to co innego, nawet jeśli jest to książkowe wyobrażenie związku pomiędzy "wampirem, a człowiekiem".
@Shander: Zanim zasugerujesz mi wyjście z piwnicy, to tobie to zaproponuję. Widziałem wiele przypadków kobiet, gdzie to co napisałem powyżej zgadza się w zupełności. Ba, nawet niektóre mają szanujące się zawody, w których umiejętności dla mnie są totalną abstrakcją i do ich realizacji potrzeba sporej samodyscypliny i samorealizacji i wymagają sporego wkladu w ich przygotowanie, a jednakże po skończeniu 8h w pracy spada łatka "lekarki" czy "prokuratorki" i ich błyskotliwość w