Wpis z mikrobloga

Miraski ze #szczecin

Bede na parę dni u was, możecie polecic jakąś dobrą restaurację, rozsądną cenowo w centrum? Kuchnia dowolna, byle nie jakiś "bar u Jarka", co by mozna bylo kogos zaprosic na kolacje :)

Druga sprawa: co warto zobaczyć w centrum? Które kino polecacie? Kluby? Czy jest tam jakiś park by móc sobie odpocząć?

iTaxi to najlepsze taksowki w Szczecinie, czy jest coś tanszego co z turysty nie zedrze kasy?
  • 22
  • Odpowiedz
@mersi: nie no mcdonald nie wchodzi w gre. Chcialbym jednak moc wspominac ta wycieczkę pod względem kulinarnym ( ͡º ͜ʖ͡º), nie ma tam zadnych przytulnych knajpek? Mam wynajety apartament w okolicach ul. Santockiej, ale tutaj chyba zupełnie nic nie ma prócz marketów.
  • Odpowiedz
@RuchaczPrzysiegly: to bardzo zalezy od tego jaki to jest dzien i jaka godzina (ale nawet w piatek wieczorem jest stosunkowo spokojnie jak na lokale z browarami). Musze jeszcze zaznaczyc ze przydapa by Ci sie rezerwacja jesli umawiasz sie na godziny wieczorne
  • Odpowiedz
@RuchaczPrzysiegly: jak chcesz spokojna restauracje z klimatem to Mała Tumska ewentualnie Zamkowa lub Pasja Fabryka Smaku. Nowy Browar ma bardzo spoko jedzenie, ale pod wieczór może być sporo ludzi. Polecam skoczyć na lody do Marczaka lub Artisana (który to też jest fajnym lokalem na śniadanie i kawe). Jak lubisz sushi to Sake albo Kenko.

Jeśli chodzi o kino to warto zahaczyć o najstarsze kino na świecie czyli Pioniera. Studyjne kino z
  • Odpowiedz
@RuchaczPrzysiegly: polecam browar rodzinny u Wyszaka (na podzamczu) ceny może nie są niskie, ale przyzwoite. Mają bardzo smaczne jedzenie i na miejscu ważone piwo. Świetny klimat w piwnicy starego ratusza, albo pod arkadami tegoż. Jesli chodzi o kino, to tak jak @Krupier napisał koniecznie Pionier! Na spacer o tej porze różanka, póki jeszcze kwitnie. Zobaczyć wypadało by zamek, wały chrobrego, cmentarz, katedrę i mnóstwo innych (przegrzeb sobie tag szczecin, bo już
  • Odpowiedz
Mam wynajety apartament w okolicach ul. Santockiej, ale tutaj chyba zupełnie nic nie ma prócz marketów.
@RuchaczPrzysiegly: Ja jestem, sam mieszkam w jednym z tych wieżowców na Santockiej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Możesz się przespacerować uliczkami starego Pogodna.
  • Odpowiedz
@RuchaczPrzysiegly chief na grunwaldzkim, kluby wokół deptaku, można zobaczyć wały Chrobrego z bulwarami,zamek, park Kasprowicza. A i chief wieczorem tani nie jest kolo 5 dych za danie moze być. Pozdro
  • Odpowiedz