Wpis z mikrobloga

"Zgadzam się z Tobą - większość kobiet to forma pośrednia między mężczyzną a zwierzęciem
Ja jestem 100% mężczyzną mimo odchyłów trans, ale nie w oczach kobiet, bo jak schizofrenik odrzucam zakładanie masek
I jako 100% hetero z odchyleniami homo szukam kobiety o męskim umyśle.
I Ruda(Wiolka) ma rację, to facet ma uwodzić, ale nie dlatego że to obowiązek, ale dlatego, że kobiety jako istoty istoty pośrednie trzeba programować według nieintuicyjnych schematów.
Mężczyźni chcą związku z kobietami dla tych kobiet a kobiety tylko emocji związanych ze związkiem.
Gdybym zrozumiał to kilkanaście lat wcześniej to zmarnowałbym kilkanaście lat na uganianie się za głupimi dupami."
Mądre to, a głupie #!$%@? i kobiety i tak uznają to za mizoginię
#smutnaprawdaozyciu #cytatywielkichludzi
  • 15
@Mysiunia_: a gdyby nie ten kawałek cipki to kobiety dawno by wyginęły bo nie byłoby powodu by samce się nimi opiekowały:) ale to byłoby dobre - kobiety musiałyby przestać być głupimi #!$%@? by dołączać do stada mężczyzn. Koniec z #!$%@?, fochami i łobuz kocha mocniej.
a - i koniec z nienawiścią i zawiścią w stosunku do innych kobiet z gównopowodu.
kobiety ewoluowałyby w człowieka rozumnego.
Rozmarzyłem się( ͡° ͜ʖ
@Mysiunia_: tu się mylisz. Jest o wiele mniej tak inteligentnych kobiet jak ja albo bardziej niż mężczyzn. Należę do elity składającej się w dużej mierze z mężczyzn.
Kobiety częściej osiągają wynik w granicy średniej, ale ja jestem inteligentniejszy od 95% społeczeństwa, co kobietom zdarza się rzadziej. Poza tym bycie średniointeligentną kobietą nie przeszkadza w byciu tępą psitą w porównaniu do przeciętnego mężczyzny. Kobiety mają wrodzony dar do marnotrawienia intelektu:)
@Mysiunia_: i chodziło Ci o inteligencję nie mądrość-mądrości się nie mierzy chyba. Ale fakt - może być wiele mądrzejszych kobiet ode mnie. Znałem nawet upośledzoną kobietę którą uwarzałem za mądrzejszą ode mnie.
a najinteligentniejsza kobieta na świecie pracuje w piekarni, nie na żadnym uniwersytecie.