Wpis z mikrobloga

Mirasy, co ja zrobiłam. Niebieski restartował mi #iphone i zapytał o kod. I w tym momencie w mojej głowie nastała pustka - zapomniałam kodu, który wbijałam naście razy dziennie od pół roku. Kilka razy wbiłam niepoprawnie i zblokował się na minutę. Boje się wbić jeszcze raz, bo czas blokady będzie rósł ( ͡° ʖ̯ ͡°). Dajcie pare plusów, bo jak sobie nie przypomnę to czeka mnie czyszczenie przez itunes, a nie chciłabym tracić wszystkich danych.
#logikarozowychpaskow ##!$%@?
  • 7
  • Odpowiedz
@Toniezarzutka: Mam to samo z kontem bankowym, zapomiałem do niego ID, które wpisywałem raz, dwa w tygodniu. Jakieś 3 miesiące temu. W dodatku nie bardzo wiem, gdzie położyłem umowę na której jest to ID ;x Po prostu z dnia na dzień wyleciało mi z głowy, do tej pory nie wiem jak to się stało :P
  • Odpowiedz
@Toniezarzutka: narysuj na kartce kółka i klikaj bez zastanawiania się. Na pewno masz zapamiętaną sekwencję ruchów. Ja jak teraz się zastanowię nad swoim kodem to też nie jestem go pewien, mimo, że odblokowuję telefon kilkanaście razy dziennie i nigdy się nie mylę.
  • Odpowiedz