Wpis z mikrobloga

Mam takie pytanie do #neuropa.

W waszym mniemaniu, a przynajmniej w mniemaniu części z was w tym liberalnych mediów zamachu wczoraj dokonał NIEMIEC (obywatel Niemiec i Iranu to Niemiec), w takim razie dlaczego takich zamachów nie dokonują np. obywatele Czech którzy mają Niemieckie obywatelstwo? Albo może imigrant z Węgier z Francuskim obywatelstwem? Czemu przypadkiem wszystkie zamachy łączy pewna kultura z wiadomych krajów? Jestem ciekawy swoją drogą, czy jeśli na miejscu tego zamachowca z wczoraj byłby jakiś Słowak to czy tak bardzo podkreślalibyście, że on jest z Niemiec, że to Niemiec a nie Słowak.

Nawet jeśli ten człowiek był przeciw imigrantom, to 99,99% europejczyków z tego powodu nie wyjdzie na ulicę i nie zacznie strzelać do Bogu ducha winnych ludzi.

#pytanie #pytanieretoryczne #polityka #zamach #4konserwy
  • 29
@ajaracki: wiesz, przykra sprawa, mordu w Jedwabnem i Kielcach dokonali na ten przykład Polacy, i nie ma co udawać, i wmawiać, że Niemcy.

mam nadzieję że pomogłem
@ajaracki:

Czemu przypadkiem wszystkie zamachy łączy pewna kultura z wiadomych krajów?

Jaka kultura? Wiesz że ludy irańskie nie są tożsame z Arabami? Kolejny który nie ma pojęcia w temacie ale musi zabrać głos bo walczy z urojonym wrogiem w postaci lewactwa i winnej zamachom neuropy

BTW- Nawet jeśli ten człowiek był islamskim terrorystą, to 99,99% muzułmanów z tego powodu nie wyjdzie na ulicę i nie zacznie strzelać do Bogu ducha winnych
@ajaracki: Nie chce być tym który psuje zabawe, ale ludzie z dziada-pradziada na europejskiej ziemi chowani też robią zamachy. Ostatni mieliśmy 5 lat temu, wcześniej Baskowie czy Irlandia. Ale racja, obecnie, mimo napiętej sytuacji w europie, nikt z bronią palną uchodźców nie atakuje
@ajaracki: nie ma żadnych danych jacy imigranci dokonują zamachów, jedyne co wiadomo, że większość zamachów w EU jest dokonywana przez "rdzennych Europejczyków"., głównie separatystów, więc strzeliłeś jak kulą w płot, bo faktycznie jest tak, że większości zamachów dokonują europejskie mniejszości etnicznew państwie które uważają za obce i od którego chcą się odłączyć., np Irlandczycy z brytyjskim obywatelstwem, Baskowie z hiszpańskim itp.
W 2014 było 219 zamachów z czego 2 islamistyczne,
, jedyne co wiadomo, że większość zamachów w EU jest dokonywana przez "rdzennych Europejczyków"


@teren: tak i to jest właśnie ta wasze lewicowa głupota, to że gość ma na imię Abdul, a rodzice to islamiści to #!$%@?, bo on urodził się w Europie więc z pewnością ma takie samo myślenie jak typowy europejczyk, jest taki sam jak Sven ze Szwecji i John z UK no i Mirek z Polski... wy dązycie
@Hera_Koka_Hasz_LSD:

Ale racja, obecnie, mimo napiętej sytuacji w europie, nikt z bronią palną uchodźców nie atakuje


@Hera_Koka_Hasz_LSD: jest pełno zamachów na uchodźców, nie tylko z bronią palną ale i z bombami, również w Niemczech. Jest znacznie więcej takich ataków niż islamistycznych (tylko pojedyncze nie są tak krwawe np ginie 1 osoba a nie 50)
wiesz, przykra sprawa, mordu w Jedwabnem i Kielcach dokonali na ten przykład Polacy, i nie ma co udawać, i wmawiać, że Niemcy.


@spere: głupie porównanie, bo w każdym kraju są mordercy, ja piszę o zamachowcach.
@teren: Dowody? Eurpejskie media dostają spazmów przy każdym takim ataku, pokaż mi więc tylko takie w których uchodźca zginął. Albo lepiej: takie, w których zginęło przynajmniej 9 uchodźców, ale preferuję takie pod 90+ ofiar jako wiarygodny dowód. Media na pewno by o tym pisały, wiec znaleźć dowody nie trudno.. podobno.
tak i to jest właśnie ta wasze lewicowa głupota, to że gość ma na imię Abdul, a rodzice to islamiści to #!$%@?, bo on urodził się w Europie więc z pewnością ma takie samo myślenie jak typowy europejczyk, jest taki sam jak Sven ze Szwecji i John z UK no i Mirek z Polski... wy dązycie do samozagłady.

wy powinnyście się leczyć z tego lewicowego myślenia, bo to jes takie jakby to
leczyć to się ty pownieneś co najwyżej, nie mówiąc już o nauczeniu się czytać, rozumiesz co ci pisze, ze większości zamachów dokonuja separtyści europejscy i nie mają na imię Abdul tylko John


@teren: Monachium, Charlie Ebdo, Nicea, Londyn, Madryt, ja cie Prosze robisz z logiki gówno.
owody? Eurpejskie media dostają spazmów przy każdym takim ataku, pokaż mi więc tylko takie w których ktoś zginął. Albo lepiej: takie, w których zginęło przynajmniej 9 uchodźców, ale preferuję takie pod 90+ ofiar jako wiarygodny dowód.


@Hera_Koka_Hasz_LSD: przeciez napisałem ci wyraźnie że w pojedynczych ginie mniej ludzi, raczej 1 niż 50, a ty mnie się pytasz żebym ci pokazał takie gdzie ginie ponad 90.
Rozumiesz, ze ilość ataków to co innego
Monachium, Charlie Ebdo, Nicea, Londyn, Madryt, ja cie Prosze robisz z logiki gówno.


@ajaracki: no i co? w EU było 211 ataków terrorystycznych w samym tylko 2014 roku a ty mi wymieniasz 5 do tego z różnych lat . I do tego jeszcze piszesz o robieniu gówna z logiki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@teren: Jakich ataków? Werbalnych? Olaboga, niesamowite. Ale skoro odmawiasz podania prawdy, to ci powiem sam: od zeszłego roku, z powodu ataku lokalnych na uchodźców życie stracił JEDEN UCHODŹCA. JEDEN. We Włoszech.
Ofiary śmiertelnych europejczyków liczymy już w setkach. Ofiary napaści i kradzieży przez uchodźców w tysiącach, a kobiet napastowanych przez uchodźców wraz z każdym festiwalem przybywa, po tak cudownie wystarowanym roku jak grupowe molestowanie ponad tysiąca kobiet w jednym mieście.

Wmawiaj
Jakich ataków? Webalnych? Olaboga, niesamowite


@Hera_Koka_Hasz_LSD: nie, np podkładania bomb http://www.independent.co.uk/news/world/europe/neo-nazi-plot-to-attack-refugee-centre-with-explosives-and-knives-foiled-by-police-in-germany-a6706447.html

Ale skoro odmawiasz podania prawdy, to ci powiem sam: od zeszłego roku, z powodu ataku lokalnych na uchodźców życie stracił JEDEN UCHODŹCA. JEDEN. We Włoszech.

nie wychodzi im, bo wpadają na ogół zanim dokonają zamachów albo nie zabijaja tyle ile by chcieli. Na pewno są mniej skuteczni niż islamiści, którzy dokonują mniejszej ilości ataków, tylko bardziej krwawych
t.....n - > Jakich ataków? Webalnych? Olaboga, niesamowite

@HeraKokaHasz_LSD: nie,...

źródło: comment_qLrSFPAK5c6Mhfxc7knCBHxPX2OBjyCc.jpg

Pobierz
@Hera_Koka_Hasz_LSD:
In Germany, more than 1,100 attacks on refugee shelters and asylum-seekers were registered with the government in the first five months of 2016.

On Friday, May 27, police in Austria arrested a suspected neo-Nazi who allegedly threatened to massacre refugees seeking asylum in the country, AFP reported.

The 20-year-old suspected Nazi “repeatedly told friends that he wanted to ‘shoot dead all asylum-seekers with his shotgun’ at a refugee center,” Upper
@teren: Po co Ty tymi liczbami sypiesz jak kompletnie omijasz problem? Właśnie pojawił się raport Europolu na temat terroryzmu w UE za zeszły rok - i jak tak lubisz liczby, to podam Ci kilka z tego raportu:

- ze 151 ofiar śmiertelnych 150 zginęło w wyniku zamachów dżihadystów

- liczba ataków dżihadystów wzrosła z 4 do 17

- liczba aresztowanych w związku z zamachami dżihadystów wzrosła z 395 do 687

-
@teren: W tym newsie nie ma ani słowa na temat powodów ataku, ani jakiej rasy byli atakowani czy atakujący, a jedyne nazwiska jakie się pojawiają sugerują szwedów lub, w przypadku babki, kogoś z europy środkowej. Czytaj co wklejasz, bo pleciesz bzdury.

News o bombie jest z zeszłego roku. Ile od tego czasu mieliśmy ataków muslimów?

1100 ataków, wow. To tyle co w jedną noc w kolonii!

Pozostałe newsy: ziew, dalej nikt
@szwejku: przeciez mówiłem o tym raporcie wyżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
liczba zamachów w Europie w 2015 - 211, z czego islamistycznych 14, pisałem też że islamistyczne ataki są bardziej krwawe od prawackich, więc gadasz sam ze sobą.
W tym newsie nie ma ani słowa na temat powodów ataku, ani jakiej rasy byli atakowani czy atakujący, a jedyne nazwiska jakie się pojawiają sugerują szwedów lub, w przypadku babki, kogoś z europy środkowej. Czytaj co wklejasz, bo pleciesz bzdury.


@Hera_Koka_Hasz_LSD: bo to znana sprawa, nie udawaj idioty, było nawet o tym gdzieś na wykopie, szwedzki naziol zabił imigranta i nauczyciela przy okazji
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/trollhaettan-atak-nozownika-na-szkole-w-szwecji-jakie-byly-powody/hbjbcr