Wpis z mikrobloga

@mateuszak: oni od dawna mają swój świat. Świat w którym Polska idzie teraz na wojnę z Rosją i Niemcami, muzułmanie są agresywni, bo miejscowi nie okazali im zbyt wiele miłości, a Kaczyński jest sprawcą wszystkich nieszczęść w kraju i na świecie.
@mateuszak: bo PIS to prawica. Wg konwencji używanej w Polsce, podział na prawicę i lewicę dotyczy strefy obyczajowej - a PIS reprezentuje prawicę, chce tylko wszystkiego zabraniać.
Podział gospodarczy, to zupełnie inna skala - gospodarczo PIS to lewica, a PO coś w rodzaju centrum.

Ale na wykopie, ignorowane jest to, że są dwie skale i PIS jest prawicą gdy to wygodne, a gdy to nie jest wygodne, to stają się lewakami.
Ja #!$%@?ę jaki #rakcontent. Wracaj do liceum na lekcje WOSu


@Lewakofob: gratuluję doskonałej umiejętności dyskusji - oprócz obrażania potrafisz podać jakieś kontrargumenty?
Ale w sumie czego spodziewać się po kimś, kto ma ksywkę "lewakofob" - pewnie lewaków widzisz też jak otworzysz lodówkę, no i w ogóle gratulować poziomu wypowiedzi "rakcontent"... ile masz lat? 12?
A na lekcjach WOSu dowiedziałbyś się tego samego co napisałem tam wyżej.
@fledgeling: Co do zasady pełna zgoda. Natomiast, Korwin to nie jest obyczajowy zamordyzm, przynajmniej na ile znam jego wypowiedzi, w tym te najbardziej kuriozalne.

Niejednokrotnie już zastanawiałem się czy wykopki są tak durne i łatwo sterowalne, czy faktycznie, od około roku, działa tutaj tak silna grupa PiSowskich spamerów. Z ostoi skrajnego liberalizmu, wykop stal się... stajnią pisowskich januszy.

No i wyrazy uznania dla miłośników #dobrazmiana, którzy wyzywają innych od lewaków.
@Palwed: Korwin chce zabraniać w strefie obyczajowej: brak praw dla kobiet (lol), homoseksualistów, ma pro-kościelne osoby typu Wiplera (wg doniesień prasowych wierny członek Opus Dei), czasem nawet gada coś o wprowadzeniu monarchii... Innym by zabraniał i zaglądał do łóżka, a sam ma dzieci z różnymi kobietami i jest bodajże dwukrotnym rozwodnikiem - ale to w sumie dość popularne jest wśród prawicy, zaglądać innym do łóżka, a samemu reprezentować standardy takie jakie
ale mam ciekawsze zajęcia niż czytanie jego bełkotliwego blogu, z którego wynika, że jest za, a nawet przeciw.


@fledgeling: jp... Korwin jest jedynym politykiem jakiego znam, który ma poglądy (również bardzo kontrowersyjne) i potrafi je jednocześnie logicznie objaśnić. To, że nie chce Ci się czytać nie jest argumentem. W wielu punktach albo nie rozumiesz albo znasz jakieś szczątkowe informacje. I tak to prawda, że otaczają go ludzie, którzy chcą oprzeć Państwo
@Palwed: wątpie, zachowanie wykopków tylko uzasadnia dlaczego ten podział przebiega na linii obyczajowej. Konserwatywny elektorat który był za korwinem był gotowy zagłosować na pis. Bez sensu powiesz, ale tak się steruje idiotami.