Wpis z mikrobloga

Już jest mapa pokestopów i gymów dla Polski. Czy związku z tym pisze się ktoś na "rajd" samochodem po optymalnej pod kątem pokestopów/gymów trasie po Warszawie?

Próbowałem ostatnio, ale jest trochę ciężko kiedy trzeba kierować i używać telefonu (przydałaby się osoba, która ogarnęła by tel kierowcy) Natomiast ilość pokestopów zaliczyłem w ciągu ok. 30 minut, że zebrało się z 250 pokeballi.

https://pokegym.pl/2016/07/21/mapa-gymow-i-pokestopow/

Do tego używając pokevision, możemy łapać rzadkie pokemony bo wszędzie można być w wawie po 19:00 bardzo szybko.
Postaram się ogarnąć na dziś chociaż trochę dobrą trasę, z czasem się doszlifuje.

Wolna ilość miejsc w aucie: 3, maks 4. Można się zgłaszać tu lub priv

Oferta skierowana do mirków i mirkówn, którzy nie boją się być zgwałceni, są pełnoletni i wiedzą czym jest antyperspirant ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pokemongo #pokemongowarszawa #warszawapokemongo
  • 26
  • Odpowiedz
@szwagier_roku: Nie widzę sensu po pokestopach śmigać, ale po gymach już tak oraz w poszukiwaniu unikalnych poksów. Mam skrypt na laptopie i na tablecie, więc kwestia tylko szybkiego się przemieszczenia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@garbatykoziol: niech mi ręka, noga odpadnie, ale nie pomyślałem w ten sposób ani razu. Raczej, że to taka niewinna zabawa, nikt na tyłku nie siedzi i to chyba najbardziej(prawie?) wymagająca forma łapania pokemonów. Pojawia się i masz x czasu na dotarcie do punktu jak w jakimś reality show z kamerami na kasku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz