Wpis z mikrobloga

@viejra nie rozumiem. Wrzucałeś na mnie że wyszłam na chwilę z pracy bo ktos postawił lura (nie wiedząc, że mam czas nienormowany i nie muszę być non stop na stanowisku) a sam widzę jesteś pokemonowym no lifem i grasz chyba 24/7.
Wytłumaczysz mi to Mireczku?
PS ładna kolekcja, ale u mnie też polowa to Drowzee ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wrzucambolubie: pisalem co mysle - wychodzenie z pracy dla lure to juz dla mnie glupota.
Nolifem jakbym byl, to bym juz mial kolekcje znacznie lepsza, podobną do goscia ktorego wczoraj spotkalem wieczorkiem - 28lvl i jakies 4 dragonity z 2,5k CP + 10 innych poksów z +2kCP
Tłumaczą się winni ( )
@viejra spoko, ja lvl 8, najlepszy Pokemon ma 450CP. Gram czasem jak mnie najdzie ;) mam co robić w realnym życiu ;)
Nie nazwałabym tego tłumaczeniem, tylko uświadomieniem ludzi ze są różne rodzaje pracy i niekoniecznie trzeba wszystkich do jednego worka wrzucać ;)
@wrzucambolubie: oki cofam, po prostu slyszalem o paru przypadkach, że ludzie specjalnie dla tej gry urlop brali i zamiast jechac na wakacje to zapieprzaja po 14h dziennie szukajac pokemony, albo siedza na lurach cale dnie i dlatego tak napisalem.
Wybacz jezeli Cie urazilem.
Milego dnia ( ͡º ͜ʖ͡º)