Wpis z mikrobloga

@paramite: Wydaje mi się, że to przesada- był taki czas, kiedy wszędzie wrzucano GTX970 jako rekomendowaną. AC jest w pełni konfigurowalna- można ją "ugnieść" jak plastelinę, pod swoje wymagania. Nie dalej jak wczoraj bawiłem się w ustawienia grafiki (przez nakładkę CM) nie wiem czy wszystkie te opcje są dostępne z poziomu normalnego menu- ale pewnie tak. Okazało się, że miałem ustawienia ze starego kompa (grafika ta sama) i po zmianie m.
@paramite: min karta z 1gb vramu gddr5 starcza - pokroju 6870, 7770 i odpowiedniki nvidi na 30 fps na niskiej jakosci przy 1920x1080 przy pelnej stawce online. W singlu glownie procek dostaje w #!$%@?, zeby jechac z wieloma botami, ktore jezdza roznymi autami trzeba mocny proc i wiecej vramu grafiki. Ramu min 8gb, gra spokojnie zabiera 6,8gb ramu, ze zbieraniem replayu wiecej o jakosc i dlugosc replayu - u mnie podjezdza
@paramite: Ja mam tą kartę i gram w 4k na wysokich detalach przy 60fps. Weź pod uwagę, że z kolejnymi patchami Kunos nieco zoptymalizował Assetto Corsę. O ile z początku na tym kompie można było liczyć na ~60fps przy full-hd, to teraz spokojnie 100fps przy tej rozdziałce wyciągniesz. Co do VR to się nie wypowiadam, bo grałem tylko z oculusem DK2.