Wpis z mikrobloga

Uhm... Gram areny zwykle, pod koniec sezonu ranked dla rewards, miałeś pecha spotkać takiego gracza, nie wszyscy grają ranked wyłącznie.
@SandManderek: ale genialne myslenie :D
Wbijalem ostatnie 2 miechy R1-R2 aggro szamanem, 0 legend w decku :D

To ze ktos ma 4 legendy i R20 to chyba slabo o nim swiadczy :D
Same karty nie graja.
A takie myslenie p2w - powodzenia i szczescia, bo skilla to raczej nie masz myslac na zasadzie 'duzo legend - easy win'.
@SandManderek: jako NOWY,nie z podstawowymi kartami.... Możesz z podstawowymi kartami dojść do Legend ranka jak wiesz jak grać. Podstawowy błąd to zrzucanie odpowiedzialności, że nie masz kart. Jest wiele tanich dobrych decków, do których później craftujesz dodatkowe, żeby zwiększyć ich siłę. Mając kilka startowych packów + arena pack: http://www.hearthpwn.com/decks/582468-trumps-f2p-pirat-warrior <-- podobnym deckiem koleś zdobył rank 1 w poprzednim sezonie wymagania -> lvl 10 warrior (dla class card) + trochę dustu (niektóre
@Bartss: Pokazujesz typa co ma gre w jednym palcu i wie czego spodziewac sie po przeciwniku, ja gram 3 dzien co daje mi 3h gry łacznie. Nie znam kart, nie stworzyc synergii dlatego napisalem ze zanim zaczne kumac gre to troche minie... zwlaszcza z graczami co graja od kilku sezonow (bo widac wyglad kart) co robia w randze 20 to nwm.
@SandManderek: Zgadza się, ale mówisz, że bez kart nie można wygrywać, można.... Tak samo z legendami większość jest kijowa (albo działa dobrze tylko w jednym decku lub wymaga synergii w decku), słaby czy nowy gracz dostając control warriora który jest jednym z najdroższych decków, prawdopodobnie przegrał by każde spotkanie (dużo kart działa w synergii, używasz innego "muligana" na różne klasy itp). Starając się być lepszym w grze nie starasz się patrzeć
ale jak typek za 3 many ma postac 5/5 #!$%@?


@SandManderek: O kurde, to faktycznie OP karta ten Król Mukla, żydowski blizzard specjalnie robi silne karty jako legendarki, żebyśmy płacili im miliony. Gdyby tylko zrobili tego typu kartę, ale np. common to by wszyscy byli szczęśliwi, mam rację? Ale przecież tego nigdy nie zrobią, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
KK44 - > ale jak typek za 3 many ma postac 5/5 #!$%@?

@SandManderek: O kurde, to f...

źródło: comment_QORd764xrm5nazx90u3BpujNjvZbkEgb.jpg

Pobierz
@SandManderek:

zacznij grać 3 dni temu

graj rankedy

narzekaj że przegrywasz

Serio to wbijaj 20 rangę dla rewersów, graj zwykle gry, naucz się trochę i za parę m-cy możesz zacząć uderzać na ranked. W międzyczasie kupuj pakiety (przede wszystkim klasyczne), a jak już będziesz miał jakiś sensowną kolekcję zwykłych to rób przygody. Nie zaczynaj też od aren, co niektórzy często radzą, bo robiąc wyniki 0-3, 1-3, 2-3 to się zwyczajnie nie
@Kaelthas: musisz graćpo trochu każdą klasą, tu nie jest tak, że skillujesz jedną ;)
Ja na rankeda wszedłem dopiero po trzech albo czterech miesiącach grania a i tak sukcesów nie odnosiłem :p Wcześniej tylko męczony rank 20 dla rewersu ;)