Wpis z mikrobloga

@ImaladamasamadalamI:
@Obserwator_z_ramienia_ONZ:
@elsaha:
Sam wzrost ma różne znaczenie u obu płci.

Dla faceta, niski wzrost to problem. Wyższy wzrost = większa atrakcyjność. Jeśli wszystkie inne rzeczy byłyby takie same, koleś 170 cm wyrwie więcej lasek niż koleś 160, a koleś 180 jeszcze więcej. I to się tak łatwo nie zatrzymuje: 190 cm może wciąż dodawać atrakcyjności, a
  • Odpowiedz
@Sh1eldeR: Dobrze, że dodałeś to (+/- 2 cm), bo bym w kompleksy już popadła ;) Moje 170 cm uważam za idealne, ale faktycznie jako kobieta nie miałabym problemu z byciem trochę niższą lub nawet wyższą (jak grałam w siatkówkę to wręcz ubolewałam, że nie mam przynajmniej 7-8 cm więcej), a mężczyznom nie zazdroszczę bo wszystko co napisałeś to niestety prawda.
  • Odpowiedz
@NadmanganianPodlasia:

Dobrze, że dodałeś to (+/- 2 cm), bo bym w kompleksy już popadła ;)

2 cm (ok. 1%) od optimum to jeszcze nie powód do kompleksów.

(jak grałam w siatkówkę to wręcz ubolewałam, że nie mam przynajmniej 7-8
  • Odpowiedz
@Sh1eldeR: @feketehajuno: well, 176 here... I zgadzam się częściowo, bo o ile faktycznie trochę się człowiek czuje, jakby patrzył na świat z góry (o szpilkach mogę zapomnieć...), to mimo wszystko jakoś problemów wielkich z niebieskimi nie miałam.

Nie wydaje mi się, żeby wzrost był decydującym czynnikiem. Jest oczywiście brany pod uwagę, ale jako jeden z wielu. (;
  • Odpowiedz
@Sh1eldeR: Chodziło mi tylko o to, że te kilka centymetrów więcej wtedy byłoby przydatne i raczej nie zapędziłoby mnie w kompleksy, a jak by na mnie mężczyźni patrzyli? Pewnie kilku by to odstraszyło. No i musiałabym zrezygnować z obcasów, a jednak szpilki niewątpliwie dodają atrakcyjności. Tak jak piszesz kobiety lubią czuć obok siebie faceta większego i silniejszego, a jednoczeście mężczyźni chyba lubią mieć poczucie, że tacy właśnie są i opiekować
  • Odpowiedz
@ImaladamasamadalamI: @elsaha: @feketehajuno: @Sh1eldeR: Moim zdaniem niski wzrost u kobiety to plus - lubię drobne dziewczyny :) Ale dziewczyny gdzieś do 175 nic nie tracą na atrakcyjności i też mogą być zajebiście ładne. Gdy mają więcej niż to 175 to już się chyba zaczyna dla nich problem, bo jednak wypadałoby żeby facet był trochę wyższy więc zawęża im się krąg kandydatów. A nawet jeśli
  • Odpowiedz
@inteinte:

well, 176 here... I zgadzam się częściowo, bo o ile faktycznie trochę się człowiek czuje, jakby patrzył na świat z góry

Ha ha. To tak własnie patrzy na świat większość facetów -- 176 to bardzo przeciętny wzrost jak na chłopa ;-)

(Fakt, dla dziewczyny to wyraźnie
  • Odpowiedz