Wpis z mikrobloga

Chce kupić letv x600 z banggood, bo jest na dobrej przecenie (ok.530zł). Właśnie założyłem tam konto i mam gift card ważny jeszcze dwa dni na 41zł. Rozumiem, że jak kupię tel to pojawi się opcja użycia kodu, tak? Zdobyłem też 210pkt, to mam zamienić je na kupon i potem przy zamówieniu będę mógł obniżyć cenę o kolejne 2$?
Poza tym to jak sprawa z wysyłką z banggood i sprawa płatności. Najbezpieczniej paypal, tak? Mam kartę walutową, której chciałbym użyć żeby było dla mnie po korzystnym kursie. Jeśli podepnę ją pod paypal i na niej będzie te 120$, to paypal ściągnie z niej tą kwotę i moja transakcja będzie też chroniona paypalem, tak? Chodzi mi o chargeback gdyby chińczycy coś odwalili.
#banggood
  • 18
@Parkero: Albo kupon albo punkty, jednym kuponem możesz tylko obniżyć cenę.
Tak, najlepiej paypalem, bo masz bezpiecznie. Możesz ustawić walutę na banggood w złotówkach to Ci pobierze w złotówkach, a jak na paypalu masz 120$ to zapłacisz tym, a jeśli Ci braknie to resztę pobierze z karty. Jeśli masz podpiętą kartę walutową i ustawisz walutę USD to pobierze Ci normalnie tyle ile trzeba.

Bierz przez giving assistant :)
@Parkero: Poprawiłem posta wyżej.
Za rejestrację na giving assistant z refa masz 5$ i dodatkowo za zakup masz 3% zwrotu na paypala po 2 miesiącach.
Robisz duży zakup więc trochę Ci się zwróci jeszcze :)
@Pijokot: Kartą też jest bezpiecznie, a jak coś się stanie to dużo szybciej może odzyskać pieniądze (chargeback) niż użeranie się ze sporami na paypal. W sumie to po co tutaj używać PP skoro i tak będzie kartą płacił a nie z salda.
@Logan00: To od Ciebie zależy, w sumie i tak i tak jest bezpiecznie.
Ale myślę, że banggood Cię nie zawiedzie :)

Z tym, że na giving assistant pieniądze zwracają na paypala.
@Pijokot: @Logan00: @dziabonq: No właśnie kartę walutową mam zamówioną od wtorku ale jeszcze mi nie przyszła :/ Mogę zapłacić kartą w PLN niby, którą mam podpiętą pod paypala, ale wytłumaczcie mi o co chodzi z tym giving assistance - chce zapłacić jak najmniej za zakup ( ͡ ͜ʖ ͡)
http://www.banggood.com/Letv-One-X600-5_5-Inch-32GB-ROM-3GB-RAM-MTK6795-Octa-Core-Dual-4G-Smartphone-p-986200.html
Chcę kupić ten tel. Wiem, że przy zakupie będę mógł użyć tego gifta, który
@Parkero: @Logan00: ja kupilem x600 na bangood i wlasnie cena byla 129$ punktami zjechalem do 110 giving asistance -3%(3,3$) -5$ za rejestracje i -5 $ na konto z ktorego sie tejestrowalem ;D przycebulilem zdrowo na 96,7$ *3,96=382 zl za x600 tulko teraz modlic sie zeby vatu nie dojebbali