Wpis z mikrobloga

Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! - jakim cudem to ma powyżej 8 na MAL-u? Po pierwszym odcinku, który ma zachęcić widza, leci drop. Wykonanie odstrasza - tylu nieproporcjonalnych rysunków dawno nie widziałem. Animacja słaba, kreska nieciekawa, a fabularnie zanosi się na jakieś słabsze Danmachi (które zresztą też dropnąłem po paru epach). Jeżeli krzywo narysowany goły tyłek Aquy i stosunkowo dobra fizyka cycków są świadectwem tego, że anime jest dobre, to coś tu jest nie tak...
#anime #konosubarashiisekainishukufukuwo
nihon - Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! - jakim cudem to ma powyżej 8 na MAL-u...

źródło: comment_Sf3hFWWw1FspGeApevddFVI24MMekFvE.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Wykonanie odstrasza


@nihon: Studio DEEN, dość znane z rujnowania anime (log horizon s2...). Co dziwota, w 2016 produkują same hity: Rakugo, Sakamoto, i wreszcie KonoSuba.

fabularnie zanosi się na jakieś słabsze Danmachi


DanMachi to było takie biedne SAO. KonoSuba natomiast to parodia i rządzi się o wiele o wiele innymi prawami. Fabułę można od razu o kant dupy potłuc, nie o to tu chodzi - masz po prostu grupkę komicznie nieporadnych
  • Odpowiedz
@nihon: To po prostu świetna komedia i tyle. Coś dziwnego widzisz w tym, że dobre komedie są dobrze oceniane za to, że są dobrymi komediami? Poza tym za sam ending już się minimum 7/10 należy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nihon: Obejrzałem. Dałem 6 bo zabawne było. Każdego kogo zapytałeś podczas sezonu w którym to anime wychodziło polecał je. Nie dziw, skoro hype był nieziemski. Przejść trzeba do porządku dziennego i pooglądać coś starszego. Wymiękniesz jak skupisz się tylko na obecnych sezonach. Masz do wyboru kilkadziesiąt lat animacji więc znajdziesz coś dla siebie ;3
  • Odpowiedz
@nihon: Dla mnie to jest najbardziej chilloutowy ending jakiś słyszałem i widziałem - za każdym razem jak go słucham/oglądam, to przychodzi mi ochota udać się do jakiejś wsi podobnej do tej z endingu i spędzić tam wieczność na łowieniu ryb... pomimo, że nigdy nie łowiłem i ogólnie nie lubię wyjeżdżać z miejsca zamieszkania :P
  • Odpowiedz