Wpis z mikrobloga

niestety z Discovery Science i Channel zrobił się wielki chłam od czasu do czasu pogromcy mitów albo szkoła przetrwania ale niestety tylko powtórki. Kiedyś pamiętam jak po obejrzeniu Brainiaca przęłączałem na pogromcow a następnie się czekało na Beara Gryllsa. Ehhh to były czasy


@666Krzysiek666: Z całym szacunkiem, ale gadanie o spadku poziomu Discovery i chwaleniu Brainiaca to robienie k---y z logiki. Brainiac to był właśnie pierwszy program pokroju wyprzedaży magazynowych,
  • Odpowiedz
@xDawidMx: Gdy ten program leciał to byłem w gimbazie. Pamiętam, że już wtedy czułem mocną żenadę przy niektórych ich testach/eksperymentach. Np. czy facet czy kobieta jest lepsza w zapamiętywaniu itp. Jaki ekspert sprawdza to z użyciem 1 kobiety i 1 faceta? Grupa badawcza powinna być sporo większa. Nie wiem czy dzisiaj byłbym w stanie obejrzeć ten program. Musiałbym sprawdzić. Ale na te wojny magazynowe nie mogę patrzeć.
  • Odpowiedz
@Tommy__: Dokładnie, w Pogromcach była jeszcze jakaś metodologia i sprawdzali wszystko dużo bardziej rzetelnie. Oglądałam Brainiaca mając... no nie wiem, naście lat i już wtedy nie rozumiałam jak można takie głupie wnioski wyciągać jak to było w Brainiacu. "Czy biega się szybciej po zjedzeniu batonika czy owocu? Sprawdźmy to na przykładzie wielkiego murzyna i jakiegoś Azjaty. Zjedzcie sobie, poczekajmy 5 sekund i start!"
  • Odpowiedz
@Czylp: Jeszcze było czy lepiej być wysokim czy niskim. Na przykładzie gościa co miał ponad 2 metry i karła. Pogromcy Mitów w porównaniu z Brainiac to niebo a ziemia. Po każdym odcinku miałem jakąś nową wiedzę na temat otaczającego mnie świata.
  • Odpowiedz
@Tommy__: Ja zaczęłam oglądać Pogromców w zasadzie od pierwszego odcinka. Pamiętam, że się nakręciłam bo reklamowali to kilka tygodni przed premierą. O ile mnie pamięć nie myli to leciało to o 20:30 we wtorek albo środę. Potem częściej. I tak minęło całkiem sporo lat. Najpierw był Adam i Jamie, potem doszła Kari i ten przystojniak ( ͡° ͜ʖ ͡°) oraz Azjata - fachowiec od robotyki. Była
  • Odpowiedz
@Czylp: Jeszcze mnie żenowały momenty z tymi dziewczynami. Lektor się jara. Wow nasze super dziewczęta będą coś wysadzać. A tam 5 dziewczyn z typową brytyjską urodą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@carving85: Ja już się przerzuciłam na youtube i na dokumenty. Telewizja mnie denerwuje z paroma wyjątkami. Nadal lubię obejrzeć jakieś programy informacyjne, trochę sportu czy jakiś film. Tak wiem, jestem dziwna ale wolę obejrzeć film w telewizji niż na komputerze podłączonym do telewizora. Jakoś tak fajniejszy klimat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz