Wpis z mikrobloga

W środę lecę do Portugalii, a dokładnie do Porto. Wiec jeśli chcesz otrzymać pocztówkę stamtąd to daj znać. Mogę wysłać takich pięć.
A dodatkowo jednej osobie dorzucę butelkę Porto.
#rozdajo #pijzwykopem
  • 74
  • Odpowiedz
  • 0
@reflex1 polecam Porto LBV, tańsze od Vintage ale trzyma klasę!
Tawny i Ruby mi nie podchodzily.
I tak w wolnoclowej możesz kupić Porto ;) polecam kupić ile możesz! Bo licząc na szybko, uwzględniając kurs euro-pln to wychodzi jakoś 10x taniej. Np Porto Ferreira LBV w strefie za ~16 euro, a w Polsce za ~160 zł ;)
  • Odpowiedz
@kubuk: przelicznik euro złoty mnie nie dotyczy, bo mieszkam w Szwajcarii.
A dokładnie w Genewie, gdzie Portugalczyków jest od groma i ciut ciut, tak więc Porto mam już przetestowane chyba wszystkie.
  • Odpowiedz
Na pewno dasz rade ale jest tam specyficznie.Moze odnioslem mylne wrazenie bo pojechalem tam zaraz po pobycie w Lizbonie.Powodzenia i udanej zabawy
  • Odpowiedz
@reflex1: wuja tirowiec zwoził te iberyjskie winiacze ale porto zniszczyło wszystkie.

No dobra gazowany don simon też dobry ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@reflex1 koniecznie też odwiedź wzgórze za mostem Point Luis o zachodzie słońca. Miejscowi mówią, że Porto nigdzie nie smakuje jak tam i rzeczywiście top 3 widoków w moim życiu.

No i na pewno w restauracji zamów Franchesinhe, lokalna mega syta szama. Tylko nie szukaj w centrum, a bardziej na północ od parku Cicade.
  • Odpowiedz