Wpis z mikrobloga

Let's Groove ...czyli #standardmuzycznynadzis ...czyli wycieczka po wykonaniach/kowerach (najlepszych, najgorszych a czasem wręcz kuriozalnych) utworów uważanych za standardy muzyki rozrywkowej

#muzyka ... #disco #postdisco #earthwindandfire

Info o utworze

dobór utworów oraz ich kolejność są mocno subiektywne (żeby nie powiedzieć przypadkowe)... utwór ten posiada jeszcze wiele wartościowych wykonań, prawdopodobnie też jakieś godne odnotowania pominąłem, jeśli brakuje twojego ulubionego doklej w komentarzu ...

<<<<>>>>>>>

Earth, Wind & Fire - Let's Groove instrumentalnie, moja ulubiona wersja

Earth, Wind & Fire - Let's Groove na żywo 1981 r.

CDB - Let's Groove Tonight lepiej nie, australijskie r&b - dance

Marcia Hines - Let's Groove a to fajne muzycznie i wokalnie soulowo z jazzującą nutką

CHIPPER - Let's Groove jakoś nie

Billy Crawford - Let's groove hmmmmmm :|

Olly Murs - Let's Groove nawet fajna elektronika

Kronk's New Groove - Let's Groove z Disneyowskiej kreskówki

Kronk's - Let's Groove & September nie często umieszczam tu produkcje typowo internetowe ale to jest ok

B5 - Let's Groove Tonight takie tan r&b badziewne

Igor Presnyakov - Let's Groove i kolejna typowo internetowa gwiazda i znów ładnie

Chipmunks Let's groove w tym miejscu chciałem pozdrowić miłośników ;) (dawno nie było)

Nicolas Jaar - Let's Groove popieramy takie miksy

Soichi Terada - Let's Groove a takich nie

a w bonusie zupełnie inne Let's Groove

Archie Bell & The Drells - Let's Groove

Earth, Wind & Fire - Let's Groove [z cyklu oryginały na front]
likk - Let's Groove ...czyli #standardmuzycznynadzis ...czyli wycieczka po wykonaniac...
  • 3
poprawka do opisu podanego jako "Kronk's - Let's Groove & September" powinno być "MrTalkbox Let's Groove & September"