Wpis z mikrobloga

@Linds: Polecam Pokemon Origins. Zaledwie 4 odcinki, ale świetnie zrealizowane i streszczające w genialny sposób fabułę pokemon red od których to wszystko się zaczęło ^^
  • Odpowiedz
@Matt_888: łapie tych poków tyle co Mew napłakał, nie ewoluuje bo to "przyjaciele" i wypuszcza je po kolei (a to butterfly, a to pigeotto, a to chariizard itd) i z tego co pamiętam to w #!$%@? dostaje w lidze. Marzę o rater R wersji z brzydkimi pokemonami które serio sie #!$%@?ą a cały ten świat jest bardziej niebezpieczny :P ale ja to #!$%@? jestem troche heheheherbata mi stygnie
  • Odpowiedz
@guitarrox Potem łapie lepsze niż te dwa pierwsze. Co do Charizarda, to Ash gonię oddaje tylko zostawia na trening i korzysta potem z niego wielokrotnie :) Co do ewolucji, to też mnie to boli, ale na szczęście tyczy się to tylko części jego poków, a wiele jednak ewoluuje :) W głównej lidze nie wygrywa, ale ma inne sukcesy i kto wie, może w XY&Z na 20lecie Poków wreszcie mu się uda
  • Odpowiedz
@CatjunB Nie, ale ogółem japońskie sezony (składające się z kilku sezonów angielskich: 1-5, 6-9, 10-13, 14-16, 17-19) stanowią zamknięte całości (czasem jedna liga, czasem dwie, czasem jakieś mniejsze rozgrywki) i można je oglądać nie znając pozostałych :)
  • Odpowiedz