Wpis z mikrobloga

Przepraszam, że wrzucam jeszcze raz, ale zapomniałem otagować ( ͡° ʖ̯ ͡°)

O #!$%@?łe, Kunosi z tym patchem 1.7 to jednak pocisnęli, najlepszy patch EVER! Od teraz wspierane są oficjalnie alternatywne startery, dlatego Content Manager nie musi już korzystać z różnych dziwnych podmianek plików exe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jakie nowości w CM i dlaczego warto z niego korzystać?

1. Uruchamia się szacunkowo w 0,543 sek., to jakiś eon szybciej niż normalny launcher.
2. Od niedawna posiada pełne wsparcie dla RSR i SRS!
3. Działa jako bardzo rozbudowany manager modów, koniec burdello w katalogu content.
4. Można zapamiętywać ulubione serwery i zapisywać customowe quick race'y.
5. Jest szybszy i ładniejszy (dużo ładniejszy i dużo szybszy)
6. Nie trzeba grzebać się w plikach INI, żeby ustawić niektóre podstawowe parametry (kąt widzenia w lusterkach, softlock itd.).
7. Pozwala normalnie zapisywać replaye, z każdej sesji i łatwo nimi zarządzać.
8. Posiada funkcje lepszego grupowania pojazdów (np. po mocy) i torów (np. po kraju) lub szybkie oddzielenie zawartości modowanej od oryginalnej.
9. Posiada MNÓSTWO innych drobnych funkcji, których brakuje normalnemu laucherowi.

Poletzam, aż napisałem wszystkie punkty. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#assettocorsa #simracing #mody
RealAKP - Przepraszam, że wrzucam jeszcze raz, ale zapomniałem otagować ( ͡° ʖ̯ ͡°)
...
  • 21
  • Odpowiedz
@snsv: Po aktualizacji sam zapyta Cię, czy zmienić na oficjalny starter. A jeśli tego nie zrobił to wejdź w Settings/Content Manager/Drive/i tam w polu starter wybierz "official (recommended)".
  • Odpowiedz
@RealAKP: właśnie mam ten problem, że teraz po próbie uruchomienia ze steama otwiera się wyścig, launcher się nie pojawia. A jest on mi potrzebny, bo w CM nie działa mi zmiana rozdzielczości gry
  • Odpowiedz
@RealAKP: Ja tylko z punktu 1 i 8 "korzystam" ale i tak warto :) Dodałbym jeszcze, że wszystko jest bardzo intuicyjne i wygodne. Oczywiście można wysłać więcej kasy gościowi, nie trzeba tak mocno cebulić (próbujesz "odznakę" odzyskać? :) W końcu to naprawdę spore ułatwienie i warto takich ludzi doceniać
  • Odpowiedz
@snsv: Dziwne, może masz jakiś stary CM i się nie zaktualizował. W moim działa zmiana rozdzielczości i po ostatniej aktualizacji nie podmienia żadnych oryginalnych plików. Pozostaje Ci chyba Integrity Check na Steamie i próba ponownej instalacji CM.

@chuckd: Ja zapłaciłem piątaka ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@RealAKP: oryginalny launcher już udało mi się przywrócić. No to tylko zostaje mi ten problem z zmianą ustawień rozdzielczości. Próbowałem też tej opcji "fix resolution automaticaly", ale bez skutku.
  • Odpowiedz
@RealAKP: Bardziej chodziło mi o to, żeby zaraz nie poszła legenda, że to kosztuje 1 dolara. Warto, żeby każdy sam sobie "wycenił".
PS. Ja też :D (tak pomyślałem, że mniej to trochę głupio... może to taki rodzaj manipulacji?)
  • Odpowiedz
@chuckd: Tak to działa, dlatego często model biznesowy "pay what you want" przynosi lepsze zyski niż normalna sprzedaż, na pewno znajdą się osoby, które zapłacą nawet i 100$ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@snsv: niestety nie potrafię Ci nic poradzić, szkoda, że nie działa Ci tak jak powinno bo z tym launcherem życie jest o wiele łatwiejsze. Ale program jest cały czas rozwijany, praktycznie codziennie są update'y
  • Odpowiedz
@RealAKP: Ej, a u mnie się nic nie aktualizuje... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Właśnie wyczytałem, że laucher będzie się sam aktualizował, jeżeli będzie w folderze tylko do odczytu. Pakuję się więc do folderu głównego AC, gdzie go wrzuciłem, zmieniam właściwości folderu z "tylko do oczytu" (odhaczam pole), ok, wszystko fajnie, klikam właściwości jeszcze raz i... oczywiście nadal jest tylko do odczytu :/ Wiesz może jak to zmienić?
  • Odpowiedz
@snsv: Nie... Przy "About" mam jakąś zieloną kropkę.
Spróbowałem ściągnąć nową wersję pliku i przy próbie uruchomienia chyba się podmienił, bo odpalił się w wersji 0.7.341.8791 Ale wszystko ręcznie... może po prostu skopiuję go w inne miejsce, gdzie będę mógł panować nad "tylko do odczytu"?
  • Odpowiedz
@RealAKP: jest już opcja szeregowania serwerów po pingu? Ja miałem też taki problem, że po uruchomieniu z launchera za kazdym razem znikala mi z pulpitu ikona... Wkurzylem sie i wrocilem do domyslnego.
  • Odpowiedz