Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ostatnio dzieje się ze mną coś dziwnego, lvl 25 here. Pochodzę z dobrej rodziny, mam dobrą pracę, dziewczynę z którą mieszkam od kilku lat, ogólnie normalne, fajne życie. I ostatnio cały czas myślę czy by nie zaliczyć jakiejś studentki 19-21 lat. Ewentualnie mógłbym zostać sponsorem i jej bulić te 2-2,5k miesięcznie.
Nigdy nie zdradziłem swojej kobiety, ani też nie miałem innej niż ona.

Też macie takie myśli?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 8
Anon: popełniłeś podstawowy błąd starego stulejarza - zamiast myśleć o zaliczaniu jak największej ilości lasek, to chciałeś od razu stabilnego związku
teraz to ci wychodzi bokiem, bo ciebie aż skręca by spróbować seksu z inną a wszyscy kumple już dawno mają takie dylematy za sobą

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling
stary exstulej: Bez przesady - niby dwa przypadki mają potwierdzać tą tezę? Ciekawe ile znajdzie się przypadków gdzie nie-stuleje po jakimś czasie tęsknią za starym, beztroskim życiem...
Ja byłem stulejem bardzo długo, pierwszy raz zaliczyłem w wieku chyba 22 lat. Potem było parę przygód i mając 25 lat poznałem tę jedyną - jesteśmy małżeństwem już kilkanaście lat, mamy dwójkę dzieci. W życiu bym się nie posunął do zdrady żony - i