Wpis z mikrobloga

@hacerking: tak, tak: "walczcie za ojczyzne, a my popatrzymy" xD Szczerze, to jedyna kulka jaka bym wpakowal zanim bym kogos zabil to w sobie w glowe. I nikt mnie nie nabierze na zadne ojczyzny, dziadkow, czy pradziadkow xD
  • Odpowiedz
@hacerking: "O wiele lepiej wyobrażać sobie ludzi w jakimś zadymionym pokoiku, obłąkanych i cynicznych od przywilejów i władzy, konspirujących nad kieliszkami brandy. Tego obrazu trzeba się trzymać, bo jeśli nie, trzeba by się pogodzić z innym faktem: złe rzeczy zdarzają się, ponieważ zwyczajni ludzie, którzy szczotkują psa i opowiadają dzieciom bajki na dobranoc, potrafią potem wyjść i zrobić coś strasznego innym zwyczajnym ludziom."
Bogowie, Honor, Ankh-Morpork
Wolę słowa Pratchetta, bo
  • Odpowiedz
@Bunch: Pamiętam Twoją "Obiektywną Ocenę" i fajną ścianę z płytek CD. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ech, czasy kiedy trząsłeś YouTubem razem z Kamilem Scheichtem odeszły w zapomnienie...
  • Odpowiedz
Bez kitu, zawsze sie zastanawiałem dlaczego ci ludzie na polu bitwy nie staną i nie powiedzą: stary ty masz rodzine ja mam rodzine po #!$%@? mamy do siebie strzelać.... Maja tak wyprane mózgi czy o co chodzi ? I jeszcze daj sie zabić za ten kraj i tych polityków... To juz wgl trzeba nie miec muzgu. #pdk
  • Odpowiedz