Wpis z mikrobloga

Mam do wymienienia pln na 500 usd i pomyślałem, żeby spróbowac z #cinkciarz albo jakimś innym kantor online. Mam w #mbank konto PLN i drugi rachunek USD. Czy to działa w ten sposób, że ja robie przelew PLN do kantoru online, a oni mi przelewają USD na ten drugi rachunek? I jak wtedy mogę wypłacić te USD w mbanku? W placówce tylko jako gotówkę?
#kiciochpyta #kantor #kantorinternetowy
  • 3
  • Odpowiedz
@Zaszczyk, za pomocą usługi mKantor, wymienisz walutę wykonując przelew własny pomiędzy swoimi rachunkami. Natomiast walutę z rachunku możesz wypłacić w formie gotówki w naszej placówce, wykonać przelew, czy też operację kartą. Szczegółowe informacje o usłudze mKantor, znajdziesz również na naszej stronie: https://www.mbank.pl/indywidualny/uslugi/uslugi/mkantor/
Pozdrawiamy,
Zespół mBanku.

Zapraszamy do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące naszej oferty.
  • Odpowiedz
@ZespolmBanku: aż się zainteresowałem Waszą usługą mKantor, ale macie bardzo słabe kursy. Dolara sprzedajecie po 4,10zł, a w cinkciarzu jest 4,04. Dodatkowo przy wypłacie gotówki z konta eMax USD pobieracie 9zł prowizji. W moim przypadku zupełnie to się nie opłaca.
  • Odpowiedz