Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tl;dr jak uwiesc mezczyzne?

Mireczki pytam zupelnie serio, bo nigdy (na trzezwo) nie dalam zadnemu facetowi nawet sygnalu ze mialby u mnie szanse. Podoba mi sie kolega z pracy, ktory na pewno mnie lubi ale nie wiem czy chociazby mu odpowiadam wizualnie. Troche tez sie boje bo on czasem rzuca teksty o ruchaniu panienek, cyckach itp. Ale tak poza tym idealnie mi odpowiada, bardzo inteligentny, z super poczuciem humoru, duza wiedza. Jest miedzy nami jakas chemia i swietnie mi sie z nim przebywa.
Jak dac mu znac ze jest szansa wprowadzic ta znajomosc na wyzszy level?



#niebieskiepaski #tfwnobf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: Skąd wiesz, że nie byłabyś jedną z "panieniek do ruchania"? Fajnie, że czujesz się wyjątkowa i nie myślisz, ze on mógłby cię traktować w ten sposób, ale jak ktoś używa takiej "terminologii" to ja... byłabym ostrożna, powiem więcej, nie gadałabym nawet z kimś takim ;). Ale jak już go chcesz, to naprawdę nie ma nic prostszego niż zasygnalizowanie, że czegoś chcesz, warunek jest jeden, ty musisz mu się podobać. Jak
@AnonimoweMirkoWyznania: Związki w pracy, z którą wiążesz przyszłość (nie chcesz się zwolnić) to bardzo, ale to bardzo zły pomysł.

Skąd wiesz, że nie byłabyś jedną z "panieniek do ruchania"?


@kaszkai: To akurat lubi większość facetów, co nie znaczy, że osobnik rzucający takimi tekstami nie może się ustatkować. Zgadzam się, że dżentelmen takimi tekstami by nie rzucał, ale nie żyjemy w XVIII wieku. Co nie zmienia mojej opinii powyżej.