Wpis z mikrobloga

#podrywajzwykopem #feels #przegryw

Mirki siedzi obok mnie dziewczyna moich marzeń.

Jestem właśnie w drodze z Warszawy do Poznania, PKP. Wsiadłem do swojego wagonu, zająłem miejsce i weszła ona. W myślach - siadaj tutaj, przecież jest wolne. Oczywiście nie mogło tak być. Usiadła na miejscu w rzędzie przede mną (wagon bez przedziałów). Ok, czyli jak zawsze. Pewnie trafi mi się misio Janusz.

Ale przyszli oni. Parka. Olaboga! Nie mamy miejsc obok siebie, Ty masz za mną, ja przed Tobą, to nie ma sensu.

Poczułem co się świeci, chwilę przed tym zanim poczułem na sobie ich wzrok.

- Przepraszam, czy mógłby się Pan zamienić miejscami? Chcielibyśmy usiąść obok siebie.
- Jasne, nie ma problemu. Proszę bardzo.

Och, ach, jaki to jestem miły.
Trzeba sobie pomagać, jest #czujesiedobrzeczlowiek ;)

No i jestem tutaj. Siedzę i spijam łzy swojej nieśmiałości z kubka #!$%@?.

Co dalej? Jak zakończy się ta historia? Przecież znacie się na rzeczy, na pewno coś podpowiecie.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 28
@donpokemon: zagadaj na jakis przyziemny temat np. popros o pomoc w znalezieniu jakiegos miejsca w Poznaniu, wciagnij w rozmowe, dowiedz sie czegos na jej temat co robi w Poznaniu, moze studiuje, jesli tak to co i czy ja to interesuje, badz ciekaw tzn. wiecej sluchaj i zadawaj pytania (ale takie normalne a nie ruchasz sie czy trzeba z toba chodzic) niz mow o sobie, usmiechaj sie. Nie na palaj sie na