Wpis z mikrobloga

@Xeber: bo na razie przychodzi mi do głowy tyle;

-dupczenie budżetu
-tworzenie wadliwego prawa które uderzy w przeciętnego polaka jak to z gruntami, czy z antykoncepcją, czy z używanymi samochodami, czy z karą za niezarejestrowany telewizor/radio, czy 15zł na publiczną zamiast wydać na nią 1-2mln z budżetu rocznie i ją zmodernizować, czy chociażby OLEWANIE starego prawa które powinno być zmienione jak najprędzej, roczna drama z TK i robienie #!$%@? z logiki
  • Odpowiedz
Tak jak już napisałem, stworzyli pozór, że "w końcu coś państwo daje". Stworzyli program 500+, bez sensowy i który będzie nas kosztował więcej, niż 20mld zł rocznie. Pewien % pracowników (głównie kobiet) zejdzie z rynku pracy, bo dostało 1-1,5k, dzieki 500+. Czyli taka kobieta, nie dość, że nie będzie wpłacała do budżetu pieniędzy to jeszcze z tego budżetu dostanie. Pogłębi to również dziurę w ZUSie. Wg informacji na stronie ministerstwa w ciągu
  • Odpowiedz
Jeżeli masz na myśli państwowe firmy, że państwo jest właścicielem to nie jest to możliwe. Jeżeli chodzi ci o państwowe(Polskim kapitałem prywatnym) to na pewno da się stworzyć konkurencyjne sklepy, firmy. Taka biedronka przecież też nie była jedyna na rynku. Na pewno to nie jest łatwe zadanie, bo konkurencja jest duża, ale jeżeli zaoferują coś nowego to czemu nie? Jeżeli państwo by się nie wpieprzało wszędzie i we wszystko (nie mówię teraz
  • Odpowiedz