Wpis z mikrobloga

1. nie widziałem gry o tron
2. nie widziałem breaking bad, chłopaków z baraków, harego potera
2. właściwie to nie oglądam żadnych seriali
3. nie gram w żadne gry - ani na komputerze, ani na żadnej konsoli
4. nie mam smartfona, ani smartwatcha
5. film obejrzę jeden w miesiącu
6. nie imprezuję (wyjście na miasto raz na dwa-trzy miesiące z małżonką)
7. nie gram w żadne planszówki
8. książki czytam 1-2 na rok (spokojnie nie jestem analfabetą czy debilem- czytam blogi tematyczne i strony, które mnie interesują)
9. Nie mam instagrama, facebooka, snapchata, fotki i #!$%@?
10.. więc się tak zapytam szczerze...


#oswiadczeniezdupy
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zly_dzien nie wiem czy chciałeś się pochwalić że jesteś taki alternatywny, ale szczerze mi cię żal. Jesteś społecznie wykluczony, sam to widzisz i nic nie robisz. Nie mówię że masz założyc konto na którymś z tych gowno portali, ale wyjdzie chociaż do ludzi
  • Odpowiedz
@zly_dzien: uff, czyli nie tylko ja mam #!$%@? na urojone życie na pokaz i robienia mnóstwa "ciekawych" rzeczy, którymi można się pochwalić innym, pomimo, że i tak jest #!$%@?, ale przynajmniej niech innych zżera zazdrość
  • Odpowiedz
@zly_dzien: a potem tacy wylewają żale na anonimowychmirkowyznaniach, że im ktoś żony bolcuje (i ich zostawiają) bo są nudni. Widzisz i nie grzmisz. Jak coś chętnie poznam Twoją żonę : D
  • Odpowiedz
@Ukropek: Nie mam FB więc jestem nudny? xD Właśnie w tym rzecz... wiele osób dzisiaj żyje w wymaiginowanym świecie(fb, insta itd), ogląda wymyślone historie(filmy, seriale) i myśli, że żyje pełnią życia:) Ja w tym czasie biorę moją żonę za rękę i razem z dzieciakami idziemy na rowery. Gdy moje koleżanki wrzucają sweet focie do internetu, ja robię kolejny krok w mojej karierze:) Gdy ludzie z mojego otoczenia szukają pokemonów albo
  • Odpowiedz
@zly_dzien:

ogląda wymyślone historie(filmy, seriale)

[..]Gdy ludzie z mojego otoczenia szukają pokemonów albo grają w playstation ja łapię piłkę i idę z kolegami z pracy na boisko.

Brzmi to tak jakbyś uważał, że to coś gorszego obejrzeć od czasu do czasu odcinek serialu bądź film lub zagrać na konsoli zamiast wyjść na boisko. Każdy spędza wolny czas tak jak lubi.
  • Odpowiedz
@zly_dzien: > Gdy moje koleżanki wrzucają sweet focie do internetu, ja robię kolejny krok w mojej karierze:) .... blablabla... Pracuję bez spiny na dwa etaty.... blablabla...

Pewnie Cię dupa boli, że koleżanki zarabiają więcej na jednym etacie i jeszcz wrzucają sweet focie ? Tak czy inaczej trochę hipokryzja pytać publiczność "gdzie mój czas" a potem "hehe dwa etaty"
  • Odpowiedz
hipokryzja pytać publiczność "gdzie mój czas" a potem "hehe dwa etaty"


@Ukropek: Oczywiście że hipokryzja :)

A co do wcześniejszej wypowiedzi - tak można pracować na normalnym etacie w korpo i np drugi mieć na uczelni wyższej. Zajęć ze studentami jest raptem kilka godzin w tygodniu, więc hucznie nazywany "drugi etat" to 8-15h na tydzień :)
  • Odpowiedz