Wpis z mikrobloga

@Henrar: Ja z rok temu próbowałem na emulatorze odpalić ale się wysypywała gra w pewnym momencie jeszcze na tutorialu. Może to naprawili już. Mi się wydaje, że wycofali niektóre gry bo planowali wypuścić odnowione wersje w HD bo to jest zwykły port ale zrezygnowali z tej decyzji, sam zbieram niektóre lepsze wydania HD w które na pc nie zagram.
@RedDeadSalvation: ta gra nie ma jakiś licencjonowanych kawałków? Możliwe że to przez to lub jakieś problemy z tą wersją, bo Rockstar zwykle nie usuwa swoich gier z cyfrowych sklepów (Max Payne czy stare GTA na PSNie nadal mają swoje wersje na PS3 mimo wyjścia wersji na PS4). Anyway, tyle dobrze, że mam Ps2, to mogę oryginał odpalić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@RedDeadSalvation: ta gra nie ma jakiś licencjonowanych kawałków? Możliwe że to przez to lub jakieś problemy z tą wersją, bo Rockstar zwykle nie usuwa swoich gier z cyfrowych sklepów (Max Payne czy stare GTA na PSNie nadal mają swoje wersje na PS3 mimo wyjścia wersji na PS4). Anyway, tyle dobrze, że mam Ps2, to mogę oryginał odpalić ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Henrar: Ta gra weszła razem