Wpis z mikrobloga

Siema, #acleague . Mam przyjemność zaprezentować wspaniały layout dla toru Nurburgring specjalnie pod najbliższy wyścig. Powstawał dłuuugo, niestety nie bez problemów, dlatego jest tak późno. Póki co jesteśmy otwarci na sugestie, trochę można jeszcze zmienić. Zapraszam do testowania i oglądania ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Kupę roboty odwalił @RealAKP - tekstury i siatka logo to wszystko jego dzieło, także szacun wielki dla niego!
Link do pobrania

Mak0wi3c - Siema, #acleague . Mam przyjemność zaprezentować wspaniały layout dla toru...

źródło: comment_levMIh4WviSYiY1kyWSsZMOV0RufRxX1.jpg

Pobierz
  • 12
@Mokrysedes: Odbija się bo jak się wychylam to z okna to widać odbicie tekstury ACL. Chyba jest tak jak pisałem wcześniej, za małe detale ustawiłem i logo (ono tak naprawdę jest osobnym obiektem bezkolizyjnym nałożonym na asfalt) znika w odbiciu jak robię zdjęcie z daleka.
@Mokrysedes: wszystko się odbija, tak jest shader zrobiony. A już szczególnie ten na karoserii. Ewentualnie możliwe, że nie odbijają się obiekty, które nie wpływają na samochód. Ślady opon to też osobna warstwa i też jej nie widać na odbiciu.