Wpis z mikrobloga

@FrankUnderwood: u mnie odkręcasz 5 śrubek,j edno odpięcie do tego jest z tyłu. podgrzewasz przód suszarką, podważasz ekran i odejdzie lajtowo, bo to na kleju się trzyma. usuwasz te trochę kleju, przyklejasz nowy w dwustronnej taśmie do ekranu, przykładasz, przypinasz, skręcasz i już. na 100% na youtubie jest filmik krok po kroku, jak ja dałam radę to też dasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kubakabana: sorry, ale 2gb ramu i procesor w tym telefonie w zupełnosci mi wystarcza, nic się nie zacina, wszystko czego używałem do tej pory szybko działało, wiec jak dla mnie funkcjonalność dzisiejszego high enda. Nie nadużywaj XD gimbie. Mi nie potrzebny wyścig zborjeń w telefonie, ważne jest to ze dzis do kupienia w sklepaxh są telefony po 6-- 700 zł gorsze od mojego, a jedynie bardizje aktualne pod względem systemu.
@
@FrankUnderwood Nie mogłeś od razu powiedzieć że tobie to wystarcza zamiast stawiac na równi nowe ze starym bo w elektronice to lata świetlne. Nikt ci nie każe kupować nowego skoro jest ok.

I teraz rozumiesz po co pytanie o model, piszac wczesniej jakie to ma znaczenie. Takie ze albo cos bedzie kosztowac 20zl albo 400.

Gimba nie skomentuje nawet
@kubakabana: @carving85: nie ustępuje niczym dzisiejszym high endom w moim prostym użytkowaniu, tak lepiej. Wiadomo że elektronika robi postęp, natomiast 8 czy tam 6gb ramu, więcej niż w moim laptopie i tak w telefonie duzo nie zdziała. mniejsza... rozumiem że wymiana dygitalizera jest o wiele tańsza niz ekranu i że telefon jest do odratowania?