Wpis z mikrobloga

Siema Mirki
W końcu postanowiłem kupić sobie złożyć pierwszą szosę. Cenowo wychodzi korzystniej niż pakiet, a ile zabawy będę miał przy składaniu :D.
Ale parę pytań mam do was.
Pierwsze z nich to rama. Planuję kupić Accent Apex (54cm) (176cm wzrostu) (657zł) czarną. Ktoś kojarzy tą ramę, bo na jednych stronach piszą że zajebista, a na innych, że odpada lakier.
Drugie to widelec - wynalazłem Force carbon/alu za 439zł także całkiem spoko cena, ale może jest jakiś lepszy?
Osprzęt - tu celowałem w sorę z polskich sklepów, ale jak zobaczyłem że na wiggle.co.uk cały groupset 105 można kupić za 200zł więcej to wiadomo co wybrałem.
Koła - mavic akcjum m11 za 596zł albo Fulcrum Racing 7 z wertykala.
Reszta, to kombinacja Pro i Accenta.
Ogólna cena to w rozliczeniu coś ok 3,8
#szosa #kiciochpyta
  • 15
  • Odpowiedz
@civi88: składałem jeden rower, co prawda nie szosę, ale wniosek pewnie będzie podobny. Jeśli nie masz już części, które mógłbyś użyć, to wyjdzie drożej. Jedynie satysfakcja warta dodatkowych cebulionów.
  • Odpowiedz
@civi88: Ja Ci polecę Focusa. Dobra firma, tylko 0,1kg cięższy od Merlina, a karbonowa rama to zaleta ale i wada. Jak się wywrócisz to kto wie co zostanie z ramy po uderzeniu. W tym sklepie można się targować. Mój Focus kosztował tam 4390zł, a gość mi chciał zejść na 4k, albo 3900zł - nie pamiętam już.
  • Odpowiedz
@Ilana: Hmm dobrze wiedzieć. No właśnie z moim szczęściem zaraz bym gdzieś przywalił ramą, ale z drugiej strony chciały by człowiek mieć taki rowerek na wypasie ;D. Dzięki za podrzucenie linka, możliwe, że kupię tam, ale pewnie pod koniec sezonu.
  • Odpowiedz