Wpis z mikrobloga

Mirki, pomóżcie.
Najarałem się na Pokemon GO. Zacząłem grać. Fon mi ledwo wyrabia i chcę go wymienić. I tutaj zaczynają się schody.
Upatrzyłem sobie Xiaomi Redmi 3, najlepiej w wersji Pro.

Ktoś wie kto legitny ma to na magazynie w Polsce i mi to sprzeda? Niby znalazłem jakiś sklep internetowy, ale opinie mają mieszane i od dwóch dni próbuje się dodzwonić bez skutku. HELP.
Ktoś coś? :/

I nie chcę brać z Ali, bo mi BARDZO zależy by mieć go najdalej na początek przyszłego tygodnia u mnie :X

  • 15
@czerwonyziemniak: jak mi znajdziesz dobrego i sprawdzonego dostawcę, który nada przesyłkę jutro i dostanę ją pojutrze kurierem/za 3 dni do paczkomatu, to kupię jeszcze dzisiaj :D
@Pan_Slon: czyli telefon doszedł taki jaki ma być, cały i zdrowy, ale ignorują wiadomości mailowe?
@ja-jasiek: yy a widziales kieds xiaomi bez akceleroemtru? tutaj jest pelen kompet tj.kompas(magnetic field sensor) zyroskop, akcelerometr oraz proximity/light. Zerknij jeszcze na specyfikacje telefonu.
@Pan_Slon: patrzyłem, ale kilka razy ktoś pisał na grupach o PKMN Go, że nie ma akcelerometru. I ogólnie to Xiaomi będę miał pierwszy raz w łapie. Najbardziej chiński telefon jaki miałem w życiu to chyba Samsung był xD''' Więc wierzę Tobie na słowo i zamawiam :D