Wpis z mikrobloga

@Volki: a Co byś polecił z lepszą baterią ? generalnie nie mam jakiegoś przywiązania do Marki, patrzyłem tez na Xiaomi, Samsung i inne. Jakość budowy Lumii 640 mi odpowiada, jej czas działania również. Telefonu używam do endomondo, fb, whatsapp - rzadko do nawigacji.
#android
  • Odpowiedz
@wsad12345678 Huawei p8 lite będzie Ci dobrze służyć. Telefony od nich mają dużo dodatkowych narzędzi w sam raz dla początkujących. Np menadżer dzięki któremu za jednym kliknięciem zamykane wszystkie aplikacje, oszczędzana jest pamięć, bateria i usuwane są śmieciowe dane. Bateria spokojnie starcza na cały dzień częstego użytkowania.
  • Odpowiedz
@wsad12345678: mój różowy używa P8 Lite od ponad pół roku nie narzeka, całkiem niezły aparat ma - przy normalnym użytkowaniu bateria trzyma 1,5-2 dni (wi-fi, internety + messenger, do godziny rozmów dziennie). Sam interfejs jest całkiem przystępny android jest schowany pod autorską nakładką Huawei`a - co bardziej przypomina po części iOS :) Co do samego wyświetlacza HD jest wystarczające z miłych dodatków: są całkiem niezłe słuchawki w komplecie. Co do wydajności
  • Odpowiedz
@wsad12345678: podobno nie ma żyroskopu czy czegośtam i widziałem jak ludzie kombinują na wypoku. Ja ogólnie telefon polecam - nie jest to flagówka jak P9, bo mam porównanie - ale do codziennego użytkowania - do czego ma telefon służyć jak najbardziej tak. Będzie pan zadowolony o ile nie oczekujesz, że telefon będzie pracował sam za Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz