Wpis z mikrobloga

Liga wykopu: jeden expert, drugi wieżący w BTC jak w świętego grała, trzeci gimbus z obrazkami, a 4 to jakiś brudas udający, że prowadzi interes legalnie. Jednak dobre opinie wyczytałem o wykopie w internecie: zbiór ciekawych osobowości.
@adrix: widziałeś? Elitom nie podoba się prawda na tych tagach ;) Tworzą swój klubik na priva LOL. To zupełnie jak z bitcoinem gravierek obraża się, że mówi się prawdę, której on nie akceptuje, bitcoin zyskuje na wartości przybywa mu inwestorów i użytkowników a gravierek opuszcza pokład i wskakuje na tonący pokład etera. Teraz tag obserwuje coraz więcej ludzi a jemu przestaje się tag podobać. Widzisz tu logikę? Tam gdzie kończy się
p.....4 - @adrix: widziałeś? Elitom nie podoba się prawda na tych tagach ;) Tworzą sw...

źródło: comment_md8HKxiOzidDlCDOYvfMHaWhaIqp7tA6.jpg

Pobierz
2 dni temu @69_69 straszył mnie Urzędem Skarbowym, więc naprawdę to jest po prostu debil.


@MelomanBTC: Co Ty gadasz. To faktycznie musi być jakaś parówa z tego @69_69 Wszystko rozumiem i jestem naprawdę człowiekiem który szanuje wszystkich, ale nienawidzę kablarzy. Dla mnie to parówy są obleśne, i to jeszcze do US chce kablować. SZOK.
Nie chwaląc się ale nieskromnie muszę powiedzieć, że byłem pierwszy.


@pawlo74: Ja od samego początku jechałem z nim na ostro.Od razu mi się nie spodobał.A ja z reguły lubię ludzi.Nawet @pawlo74 polubiłem,mimo że nasze zdania są czasem różne. Ale dzięki temu jest fajnie, wesoło i jest dyskusja.Czasem ktoś kogoś przyblokuje,ale potem jest już znowu ok:)