Wpis z mikrobloga

@MasterSoundBlaster:
Z Krakowa to łatwo
Wsiadasz do unibusa na dworcu, dojeżdżasz do Kato, wsiadasz do 6 lub 23 (23 jedzie troche dłużej).
Wysiadasz na Nowy Bytom Centrum, idziesz na skrzyżowanie i w lewo, i prosto, mijasz urząd miasta, wieżowiec, kościół, szkołe muzyczna i idziesz dalej, na równi z MCK skręcasz w prawo i idziesz prosto i dochodzisz do bramy targu. Potem już łatwo wchodzisz na targ i w pierwszą uliczkę
  • Odpowiedz
Może jakieś światło rzuci na to fakt, że byłem bardzo głodny (nic w sumie nie jadłem cały dzień), a mimo to i tak stwierdziłem, że jest okropna.


@MasterSoundBlaster: nic to nie rzuciło. Nie chcę opisu twojej osoby, tylko drożdżówki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@MasterSoundBlaster:
a to zmienia postać rzeczy
to jedziesz na centrum i idziesz na skrzyżowanie ale nie skręcasz w lewo tylko prosto (w prawą odnogę) i idziesz prost jakies 10 minut i dochodzisz do przystanku Otylia (mogłeś tez tam busem wysiąść bo szybciej) i idziesz jakieś 20 minut prosto i dochodzisz do szkoły Salezjan (tam też mogłeś wysiąść.
w sumie mogłeś wysiąść duzo wczesniej ale tam nie znam przystanku nazwy to
  • Odpowiedz
@MasterSoundBlaster: Też szukam dobrych drożdżówek w Krakowie i nie mogę znaleźć. Najbliżej mojego miejsca studiów był Awiteks i Lewiatan. Drożdżówny z Lewiatana są biedne, ale w miarę tanie, 1,20 lub 1,30 zł kosztują. Te z Awiteksu były smaczniejsze, ale małe i kosztowały 1,45 zł. Od jakiegoś czasu kosztują 1,60 zł, więc nie opłaca się już ich kupować :/ W Buczku mają drogo, tam nawet nie kupuję. W Carrefourze, Tesco i
  • Odpowiedz