Wpis z mikrobloga

Cześć, zebrałem dla was wszystkie golgify z Euro 2016, poniżej macie podsumowanie od fazy grupowej na finale kończąc. Do lepszego oglądania goli polecam zainstalować dodatek do przeglądarki o nazwie Imagus (lub coś podobnego) dzięki któremy po najechaniu na odnośnik wyświetli wam się okienko z golem :)

Pozdro @Minieri @skrzypek08 @kucyk @buking

FAZA GRUPOWA


GRUPA A

Francja 2 - 1 Rumunia

1 - 0 Giroud
1 - 1 Stancu / faul
2 - 1 Payet

Albania 0 - 1 Szwajcaria

0 - 1 Schar

Rumunia 1 - 1 Szwajcaria

1 - 0 Stancu / faul
1 - 1 Mehmedi

Francja 2 - 0 Albania

1 - 0 Griezmann
2 - 0 Payet

Rumunia 0 - 1 Albania

0 - 1 Sadiku

GRUPA B

Walia 2 - 1 Słowacja

1 - 0 Bale
1 - 1 Ondrej Duda
2 - 1 Hal Robson-Kanu

Anglia 1 - 1 Rosja

1 - 0 Eric Dier
1 - 1 Głuszakow

Rosja 1 - 2 Słowcja

0 - 1 Weiss
0 - 2 Hamsik
1 - 2 Głuszakow

Anglia 2 - 1 Walia

0 - 1 Bale
1 - 1 Vardy
2 - 1 Sturridge

Rosja 0 - 3 Walia

0 - 1 Ramsey
0 - 2 Taylor
0 - 3 Bale

GRUPA C

POLSKA 1 - 0 Irlandia Północna

1 - 0 Milik

Niemcy 2 - 0 Ukarina

1 - 0 Mustafi
2 - 0 Schweinsteiger

Ukraina 0 - 2 Irlandia Północna

0 - 1 McAuley
0 - 2 McGinn

Irlandia Północna 0 - 1 Niemcy

0 - 1 Gomez

Ukraina 0 - 1 POLSKA

0 - 1 Błaszczykowski

GRUPA D

Turcja 0 - 1 Chorwacja

0 - 1 Modrić

Hiszpania 1 - 0 Czechy

1 - 0 Pique

Czechy 2 - 2 Chorwacja

0 - 1 Perisić
0 - 2 Rakitić
1 - 2 Skoda
2 - 2 Necid

Hiszpania 3 - 0 Turcja

1 - 0 Morata
2 - 0 Nolito
3 - 0 Morata

Chorwacja 2 - 1 Hiszpania

0 - 1 Morata
1 - 1 Kalinić
2 - 1 Perisić

Czechy 0 - 2 Turcja

0 - 1 Yilmaz
0 - 2 Tufan

GRUPA E

Irlandia 1 - 1 Szwecja

1 - 0 Hoolahan
1 - 1 Clark og.

Belgia 0 - 2 Włochy

0 - 1 Giaccherini
0 - 2 Pelle

Włochy 1 - 0 Szwecja

1 - 0 Eder

Belgia 3 - 0 Irlandia

1 - 0 Lukaku
2 - 0 Witsel
3 - 0 Lukaku

Szwecja 0 - 1 Belgia

0 - 1 Nainggolan

Włochy 0 - 1 Irlandia

0 - 1 Brady

GRUPA F

Austria 0 - 2 Węgry

0 - 1 Szalai
0 - 2 Stieber

Portugalia 1 - 1 Islandia

1 - 0 Nani
1 - 1 Bjarnason

Islandia 1 - 1 Węgry

1 - 0 Sigurdsson / faul
1 - 1 Saevarsson o.g

Węgry 3 - 3 Portugalia

1 - 0 Gera
1 - 1 Nani
2 - 1 Dzsudzsak
2 - 2 Ronaldo
3 - 2 Dzsudzsak
3 - 3 Ronaldo

Islandia 2 - 1 Austria

1 - 0 Bodvarsson
1 - 1 Schopf
2 - 1 Traustason

1/8 finału


Polska 1 - 1 Szwajcaria (5:4 w rzutach karnych, które możecie obejrzeć tutaj

1 - 0 Jakub Błaszczykowski
1 - 1 Xherdan Shaqiri

Walia 1 - 0 Irlandia Północna

1 - 0 Gareth McAuley o.g

Chorwacja 0 - 1 Portugalia

0 - 1 Ricardo Quaresma

Francja 2 - 1 Irlandia

0 - 1 Robbie Brady / faul
1 - 1 Antoine Griezmann
2 - 1 Antoine Griezmann

Niemcy 3 - 0 Słowacja

1 - 0 Jerome Boateng
2 - 0 Mario Gomez
3 - 0 Julian Draxler

Węgry 0 - 4 Belgia

0 - 1 Toby Alderweireld
0 - 2 Michy Batshuayi
0 - 3 Eden Hazard
0 - 4 Yannick Carrasco

Włochy 2 - 0 Hiszpania

1 - 0 Giorgio Chiellini
2 - 0 Graziano Pelle

Anglia - Islandia

1 - 0 Wayne Rooney / faul
1 - 1 Ragnar Siggurdson
1 - 2 Kolbeinn Sighthorsson

Ćwierćfinał


Polska 1 - 1 Portugalia (3:5 w karnych, które obejrzycie tutaj)

1 - 0 Lewandowski
1 - 1 Renato Sanches

Walia 3 - 1 Belgia

0 - 1 Nainggolan
1 - 1 Williams
2 - 1 Robson-Kanu
3 - 1 Vokes

Niemcy 1 - 1 Włochy

1 - 0 Ozil
1 - 1 Bonucci / ręka

Francja 5 - 2 Islandia

1 - 0 Giroud
2 - 0 Pogba
3 - 0 Payet
4 - 0 Griezmann
4 - 1 Sigthorsson
5 - 1 Giroud
5 - 2 Bjarnason

Półfinały


Portugalia 2 - 0 Walia

1 - 0 Ronaldo
2 - 0 Nani

Niemcy 0 - 2 Francja

0 - 1 Griezmann / ręka
0 - 2 Griezmann

FINAŁ


Portugalia 1 - 0 Francja

1 - 0 Eder

#pilkanozna #euro2016 #golgif #golweek
ryzu - Cześć, zebrałem dla was wszystkie golgify z Euro 2016, poniżej macie podsumowa...

źródło: comment_5mCRTEdVae6eahXech1Me5iWA45NW10t.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@Minieri: Nie, bo wiele razy widziałem jak ktoś się pytał np. "skąd tak szybko" i nie widziałem tam odpowiedzi "a no wiesz, wszedłem, #!$%@?łem z reddita, coś tam przyciąłem i wrzuciłem"
  • Odpowiedz
@Adams_GA: Czasami podczas meczu jest taki chaos że po prostu nie odpowiadam na 90% komentarzy, ale jak ktoś pisze do mnie PW to zawsze odpowiadam, zresztą wyjaśniane skąd to bierzemy to było już ze 100 razy i każdy wie.

A teraz odpowiedz mi na moje pytanie, twierdzisz że jak wrzucasz to sam robisz, mogę spytać jak?
  • Odpowiedz
@Minieri: nie mam zamiaru odpowiadać bo to pytanie jest idiotyczne. Porównanie wzięcia "pracy kamerzysty/operatora" do wzięcia cudzego golgifu i jedynie przycięcie go ze streamable bo już na reddicie nie wrzucają w gfy jest śmieszne xD. Ja sam przechwytuję ekran, sam przycinam i sam edytuję. Nie zasłaniam też logo stacji telewizyjnej więc wiadomo z góry skąd jest wzięty materiał. Więcej już nie jestem w stanie zrobić, nazwiska operatora nie znajdę
  • Odpowiedz
@Adams_GA: Na ale piszesz że przypisujemy sobie czyjąś pracę co jest równie śmieszne. Nie wiem czy wiesz ale to co robimy i robisz ty jest w sumie nielegalne bo nie posiadamy praw do tych materiałów, więc wszystkie twoje pretensje rozchodzą się o skąd dany materiał pochodzi. Mamy sami przechwytywać żeby tobie dogodzić? Po co skoro mamy sprawdzone i szybkie źródło. Gdyby na reddita wrzucali 1 ligę polską to robiłbyś dokładnie to
  • Odpowiedz
Gdyby na reddita wrzucali 1 ligę polską to robiłbyś dokładnie to samo.


@Minieri: nie, nie czerpię radości z wrzucania tysiąca goli i bycia pierwszym. Radość mi sprawia jak znajdę jakąś ciekawą bramkę czy akcję, zrobię sam golgifa i go sobie wrzucę. Tak jak zrobiłem ze słynną akcją obroną Nykiela, którą później ktoś mi bezczelnie #!$%@?ł i wleciał do gorących

Nie wiem czy wiesz ale to co robimy i robisz ty jest
  • Odpowiedz
to co robię ja jest właśnie legalne bo nie kopiuję filmu 1:1. Dlatego poświęcam czas żeby samemu to przechwycić i trochę poedytować: przyciąć, przenieść powtórkę w inne miejsce itd.


@Adams_GA: Posiadasz prawa do meczów 1 ligi?

Bo tak jak Wam by się nie chciało robić gdyby to nie przynosiło plusów


@Adams_GA: Stary, ja w trakcie sezonu wrzucałem gify #!$%@? bramek z meczów które obchodziły może z 10 osób, z pełną
  • Odpowiedz
Posiadasz prawa do meczów 1 ligi?


@Minieri: a o prawie cytatu kiedykolwiek słyszałeś? Nie ma znaczenia czy masz prawa czy nie, jak przez edycję stworzysz nowy "utwór" to na zasadzie prawa cytatu oczywiście w pewnych granicach nie naruszasz praw autorskich.

Piszesz jakbyśmy przypisywali sobie czyjąś chronioną prawe autorskim twórczość artystyczną, to już jest naprawdę zabawne xD

1) nic takiego nie napisałem 2) sam przed chwilą pisałeś tu cytuję "Poza tym to
  • Odpowiedz
@Minieri: a o prawie cytatu kiedykolwiek słyszałeś? Nie ma znaczenia czy masz prawa czy nie, jak przez edycję stworzysz nowy "utwór" to na zasadzie prawa cytatu oczywiście w pewnych granicach nie naruszasz praw autorskich.


@Adams_GA: Czyli jak będę stremował mecz Ligi Mistrzów, ale ze swoim komentarzem to to też będzie "prawo cytatu"? Albo jak wrzucę mój skrót meczu na Youtube to też będzie prawo cytatu? Dziwne w takim razie że
  • Odpowiedz
Nie żartuj, dokładnie wiesz że to co piszesz to nieprawda.


@Minieri: nie, to co piszę to prawda. To że to usuwają to nie znaczy że robią to zgodnie z prawem. Tzn akurat pełny komentarz z LM mógłby być uznany za nielegalny, ale popatrz chociażby na kanał na YT Adbuster czy Mietczyński. Adbuster wrzuca pełne reklamy które są objęte prawami autorskimi, a jednak nikt nie usuwa jego filmu. Dlaczego? Bo korzysta z
  • Odpowiedz
@Adams_GA: Różnica jest taka że oni wykorzystują ten materiał w całkiem inny sposób, omawiają go, wyjaśniają itd. Ty z kolei sklejasz razem kilka powtórek do których nie masz praw. Zwróć uwagę że na youtube raczej nie usuwa się kompilacji, np. jak ktoś doda do filmu efekty, muzykę, ale już takie sklejone skróty tak bo ich prawo cytatu nie obowiązuje. Tak samo jeśli wezmę jakiś nowy film, usunę sobie kilka nudnych scen
  • Odpowiedz