Wpis z mikrobloga

Słuchajcie Mirki i Mirkówny. Mam problem z działu #medycyna
Otóż sytuacja jest taka, że 8 miesięcy temu miałem hemoroidy zewnętrzne, czyli gulka wypełniona krwią na odbytnicy. Po tygodniu stosowania czopków i maści udało się to zaprzestać bez żadnego zabiegu. Ale od tamtej pory po sraniu kiedy wycieram dupę papierem na sucho to po kilku przetarciach pojawia się krew. W domu nie ma problemu bo wycieram chusteczkami na mokro ale jak jestem gdzieś w trasie to na cpn nie ma takich bajerów. Myślałem nad robieniem lewatywy aby ograniczyć robienie kupy no ale ja lubię robić kupę. Druga sprawa jest taka, że kurde wstydzę się iść do lekarza. Myślałem napisać to na #anonimowemirkowyznania ale albo jesteśmy jedną wykopową rodziną i nie mamy przed sobą tajemnic albo jesteśmy leszczami.
#zdrowie #kupa #srajzwykopem
  • 6
@Stulejusz_Wielki: Idz do lekarza, najlepiej chirurga albo proktologa, zeby porzadnie ocenic te hemoroidy i zalecic czy to leczenie farmakologiczne czy zabieg. Jesli jest to swieza, zywoczerwona krew roztarta na srajtasmie przy podcieraniu to najpraqdopodobniej to one sa przyczyna.

@dr_zajac w sumie to krwawienie z hemoroidow, czy chociazby uszkodzonej sluzowki, bedzie krwawieniem z przewodu pokarmowego.