Wpis z mikrobloga

@marek-wozniak-750: @MattG: to nawet nie o to chodzi. Nie będzie można sprzedawać w ogóle zasilań z jakąkolwiek regulacją mocy czy tam trybem TC itd. Jedyne legalne zasilanie to będzie batka łądowana przez USB z przyciskiem fire i tyle. Wszystkie mody itd według ustawy są nielegalne -.-
@MattG: ustawa przeszła w formie przygotowanej przez PO z poparciem N tylko Kukiz był przeciw i PSL (oni ze względy na rolników i plantacje tytoniu)
@Lanc: jest troszkę inaczej. w projekcie jest zapis (z pamięci) o "jednakowych parametrach, niezależnie od warunków zewnętrznych". Zasilanie z TC i stałymi np. na 220 oC dla fabrycznej grzałki Ni200 spełnia wymogi.

Nie wiem czy z kilkoma ustawieniami fabrycznymi (np. 180 190 200 220) będzie spełniać przepisy wykonawcze.
@Lanc: ja się trzymam teorii że i tak co będę chciał kupię w świecie gdzie dyrektywa nie obowiązuje czyli to co będzie lub nie do kupienia w Polsce nie ma znaczenia... Czy to pobożne życzenia czas pokaże - tak czy inaczej sprzętu mam zgromadzonego trochę i tylko za rok czy dwa trzeba będzie bazę kupić jak zapas się skończy. jak już pisałem: żal tylko ludzi i ich biznesów które z dnia
@marek-wozniak-750: z tym, że potem jeśli chodzi o chińczyków to będzie problem z tym, że jak ci celnik paczkę przechwyci to zawartość zostanie zniszczona. Kar chyba żadnych dodatkowych nie ma.