Wpis z mikrobloga

@Quinn: Bitcurex i Bitbay.
Bitcurex - wpłaty PLN kiedy zweryfikujesz konto są natychmiastowe, nawet w niedziele - od 10 do 22. Wpłaty BTC są już po 1 potwierdzeniu. Dodatkowo dobry kontakt telefoniczny + na supporcie na mailu.
BitBay - wpłaty BTC po 1 potwierdzeniu jak Bitcurex, dobry PR, dobry kontakt

Bitmarket - średnio polecam. Ciężki kontakt. Wyróżniają się tylko dźwignią.

A co do skanu dokumentu - żeby się niczego nie obawiać,
@pawlo74: Tylko jeżeli mamy konto zweryfikowane i z tych najpopularniejszych kont bankowych.
Dokładnie z tych banków można wpłacić PLN natychmiastowo na Bitcurexie:
PKO BP, Alior bank, BPH, mBank, Pekao SA, ING Bank Śląski, BZWBK, Millenium.

Więc wybór dosyć duży :)
@MelomanBTC świetnie, super info bo bitcurex ma duże obroty i tym samym konkurencyjne ceny. Ostatnio musiałem kombinować z przelewem poprzez Dashcurex i specjalnie w tym celu założyłem konto w Aliorze ale ta forma przelewu to była porażka i dałem sobie spokój. A jeszcze powiedz kiedy to weszło?
@Quinn: bitcurex ma akurat najbardziej zamieszana weryfikacje uzytkownika. E-maile, PINy, listy z PINami, szok. Ale jak to przejdziesz (a musisz byc cierpliwy), to bedziesz mogl kupowac/sprzedawac na najstarszej polskiej gieldzie btc ;-) Bardzo dobrze rozwija sie bitbay, inwestuja w public relations, pokazuja sie na konferencjach, maja na siebie pomysl. bitmarket jest bardzo dobry, sprawdzony, choc zniechecic moze to, ze zarejestrowani sa na Seszelach... bitmarket24 z szybkimi ksiegowaniami i czatem jesli jestes
@michalskim: Dziwne, całą weryfikację na bitcurexie przeszedłem w dokładnie 12h :D Wysłałem im skan na maila w nocy i następnego dnia roboczego w godzinach południowych już miałem konto zweryfikowane.
Pewnie dosyć dawno tak miałeś, ja weryfikowałem konto 5 miesięcy temu i było super szybko.
@MelomanBTC muszę tu nadmienić, że to kiedyś była moja ulubiona giełda ale zmiana tego interface to pomyłka a nawet teraz godziny, w których obsługują przelewy? Cooo? I jeszcze ta apka na telefon, no nie nie. Jakich oni mają programistów? Przecież to niedopracowane i woła o pomstę do nieba. Przepraszam za fud ale to po prostu szczera prawda. Jeżeli zauważę poprawę to nie omieszkam o tym napisać.
@Quinn: Kraken jest ok, przejrzysta strona, szybka rejestracja. Bez weryfikacji dokumentów operacje do $2000, po weryfikacji $100k+. Operacje w Euro i $ i nie tylko, dobre i szybkie wsparcie. Brak oficjalnej apki na androida (dostępna nieoficjalna). Kraken obecnie jest największą giełdą obracającą w Euro.